Jaunumi

Augstspiediena mazgātājs – mirdzošas tīrības noslēpums!

Auto mazgāšana ar augstspiediena mazgātāju
6. jūlijs, 2020

Rūpes par automašīnas tīrību nav sarežģītas. Jūs variet ietaupīt naudu, ja to darāt pastāvīgi. Parēķiniet, cik ātri jums atmaksāsies augstspiediena aparāts? Sadzīves modeļu cena sākas pat no 60 EUR. Ja vēl neesat iegādājies noderīgo tehniku, nepalaidiet garām iespēju to izdarīt mūsu interneta veikalā. Mazgātājs būs noderīgs arī lai nomazgātu gan velosipēdu, gan kuteri, dārza celiņus vai pat mājas fasādi.

Augstspiediena mazgātājs – kādu izvēlēties?

Auto mazgāšana ar putu pistoli
3. jūlijs, 2020

Augstspiediena mazgātāji ir īsts glābiņš cīņā ar dažādas sarežģītības netīrumiem. Tie, kas būs strādājuši ar mazgātājiem, vairs nevēlēsies atgriezties pie manuālās tīrīšanas. Ja arī jūs esat izlēmis iegādāties augstspiediena mazgātāju, pastāstīsim, ko izvēlēties un kam pievērst uzmanību!

Grīdas un galda ventilatoru priekšrocības

26. jūnijs, 2020

Vasarā, lai radītu ērtus apstākļus dzīvoklī, mājā, birojā, veikalā, kafejnīcā un jebkurā citā telpā, kur tas ir nepieciešams, tiek izmantoti grīdas vai galda ventilatori, kas rada virzītu atdzesēta gaisa plūsmu. Parasti tie ir viegli un ērti lietojami. Inserv.lv iesaka ieskatīties galda un grīdas ventilatoru priekšrocībās, lai palīdzētu izlemt, kurš ventilators Jums būs piemērotāks!

Zāles pļāvēju raksturojošās īpašības

26. jūnijs, 2020

Vai izvēlaties zāles pļāvēju? Pievērsiet uzmanību tehniskajām īpašībām. Ja zināsiet, ko nozīmē visi parametri, jūs nekļūdīsieties par izvēli un būsiet apmierināti ar savu pirkumu. Vēl bez jaudas nozīme ir arī pļaušanas platumam un augstumam, kā arī darba režīmam. Šie rādītāji ietekmē ekspluatāciju. Par ierīces drošību var spriest pēc materiāla, no kura izgatavots korpuss, riteņi un citas detaļas.

Kā izvēlēties zāles pļāvēju?

Padomi kā izvēlēties zāles pļāvēju?
1. jūnijs, 2020

Kā uzturēt zālienu labā kārtībā? Palīdzēs zāles pļaujmašīna. Lai to izdarītu, ir svarīgi atrast modeli. Liels sortiments un daudzi tehniskie raksturlielumi dažkārt noved pircēju strupceļā. Mēs piedāvāsim dažādus tehnikas veidus, stāstīsim par to barošanas veidiem, izvēles pamatparametriem un noderīgām palīgierīcēm. Vai vēlaties nopļaut nelielu zālienu mājas priekšā vai futbola laukumu? Katram uzdevumam ir piemērota tehnika, ar kuru rūpēties par zālienu būs viegli!