0
0

Privātuma politika

Mēs INSERV.LV esam apņēmušies aizsargāt un ievērot Jūsu datu privātumu, kā arī esam veikuši visus nepieciešamos datu aizsardzības pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu izmantošanu. Privātuma politika ir izstrādāta pamatojoties uz  Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016.gada 27.aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.

 

Kādus datus un kādam mērķis mēs izmantojam?

Personu dati tiek glabāti, lai:

Mēs uzglabājam tikai tos datus, kuri ir nepieciešami iepriekš minēto mērķu nolūkiem un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai. Tiek glabāti tādi personas dati kā e-pasta adrese un tālruņa numurs. 

 

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu personas datu apstrādes mērķu sasniegšanu, lai nodrošinātu pakalpojumus, kurus Jūs vēlaties saņemt. 

Dati, kuri tiek iegūti līzinga noformēšanas gadījumā, netiek saglabāti INSERV.LV datu bāzē. Tie tiek nodoti līzinga pakalpojuma sniedzējam.  

 

Kādām trešajām pusēm tiek nodoti personu dati?

Informāciju par personas datiem sniedzam tikai nepieciešamības gadījumos. Dati var tikt nodoti pilnīgai pakalpojuma nodrošināšanai. Personas dati var tikt nodoti tādām iestādēm kā:

 

Jūsu tiesības saistībā ar personas datu apstrādi

Jums ir vairākas tiesības saistībā ar Jūsu datu apstrādi uzņēmumā. Sazinoties ar mums e-pastā info@inserv.lv, Jums ir tiesības:

 

Kas ir atbildīgs par personas datu apstrādi?

Darbiniekiem, kuriem ir piekļuve personas datiem, ir jāievēro konfidencialitātes principi, un darbiniekiem ir pienākums apstrādāt šos datus saskaņā ar Privātuma politikas noteikumiem, un iegūtie personas dati jāizmanto tikai tādiem mērķiem, kuri ir minēti kā personu datu izmantošanas mērķi. 

 

Sīkdatnes 

Sīkdatnes ir neliels informācijas daudzums, kuru tiek saglabāta Jūsu telefonā vai datorā, kad apmeklējat interneta vietni. Katra nākamā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai citu vietni, kura atpazīst šīs sīkdatnes. Sīkdatņu uzdevums ir darboties kā tīmekļa vietnes atmiņai, piemēram, sīkdatnes var atcerēties iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Pilno sīkdatņu sarakstu skatīt ŠEIT

 

Grozījumi privātuma politikā

Nepieciešamības gadījumā INSERV.LV var veikt izmaiņas privātuma politikā.

 

Kontakti

Ja rodas jautājumi saistībā ar personas datu apstrādi, lūgums sazināties ar mums, rakstot uz info@inserv.lv.