0
0

Vakances

Mēs esam augošs uzņēmums un vienmēr priecājamies savā komandā uzņemt jaunus profesionāļus!

Ja vēlies pievienoties INSERV komandai, bet vakanču sadaļā šobrīd nav aktuālo vakanču, kas būtu piemērota Tev, atsūti mums savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu info@migbaltic.com. Mēs to izskatīsim un, kad būs vakance, sazināsimies ar Tevi.

Aktuālās vakances šobrīd:

Digitālā mārketinga vadītājs

Ja Tevi nebiedē radošums un vēlies augt tikpat ātri kā mūsdienu e-komercijas izaicinājumi? Tev patīk komunikācija un sasniegt izvirzītos mērķus? Tev ir labas organizatoriskās prasmes un izproti vārda “komanda” patieso nozīmi?

Tad mēs meklējam tieši Tevi!

INSERV ir strauji augošs, veiksmīgs E-komercijas projekts, kas Latvijā jau darbojās 7 gadus. Pērn uzsākām darbību arī ārpus Latvijas robežām un mūsu plāni nav apstāties pie sasniegtā. Šobrīd meklējam aizrautīgu un motivētu mārketinga komandas vadītāju!

Prasības:

Pienākumi:

Tavi ieguvumi:

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz  e-pastu info@migbaltic.com  

 

Tirdzniecības pārstāvis darbam ar Lietuvas klientiem

MIG Baltic – Mūsu specialitāte ir elektroinstrumenti, dārza tehnika un celtniecības instrumenti. 13 gados esam ieguvuši pieredzi, kas ļāvusi mums kļut par vienu no vadošajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Pirms gada veiksmīgi uzsākām darbību Igaunijā un pie tā nevēlamies apstāties. Tāpēc attīstīsim savu darbību arī Lietuvā. Lai to veiksmīgi izdarītu, mums ir nepieciešams profesionāls tirdzniecības pārstāvis.

MIG Baltic aicina darbā tirdzniecības pārstāvi Lietuvā.

Ikdienas pienākumi:

Galvenie darba pienākumi saistīti komunicējot ar esošajiem klientiem un apzināt jaunos. Veidotu piedāvājumus un veicināt pozitīvu uzņēmuma tēla veidošanu. Profesionāli sniegt konsultācijas esošajiem un topošajiem klientiem.

No Tevis mēs sagaidām:

Tev būs nepieciešams:

Pie mums Tu iegūsi:

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz  e-pastu info@migbaltic.com  

 

Noliktavas darbinieks

Draudzīgs kolektīvs gaida papildspēkus. Aicinām komandā Noliktavas Darbinieku uz pilnu darba laiku.

Galvenie darba pienākumi:

Jūs iegūsiet:

SIA “Mig Baltic” ir strauji augošs rokas un elektroinstrumentu vairumtirdzniecības uzņēmums Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi tirgū.

CV sūtīt uz  e-pastu info@migbaltic.com

 

Backend PHP Junior programmētājs

Prigrammētājs

SIA “MIG Baltic” ir vairumtirdzniecības un e-komercijas uzņēmums, kurš pēdējo gadu laikā ir attīstījis iekšējo IT komandu procesu automatizācijas un digitalizācijas rezultātā. Izstrādājam savas iekšējās sistēmas un projektus:

- Strauji augošajā e-komercijas projektā INSERV.LV, kurš attīstās arī ārpus Latvijas robežām.

- Vairumtirdzniecības iekšējos pasūtījumu, iepirkumu un noliktavas sistēmās.

Ja vēlies strādāt pie jaunām un interesantām idejām modernos IT sistēmu projektos, šī ir īstā vieta Tev! Šobrīd mūsu IT komanda sastāv no 5 cilvēkiem un turpina augt. Esam mazi, bet ļoti ambiciozi, tāpēc meklējam papildspēkus – Backend Junior programmētāju. Pievienojies saliedētam kolektīvam un esi daļa no augošas e-biznesa komandas!

Ikdienā tiek izmantotas tādas tehnoloģijas kā:

No tevis sagaidām:

Ieguvumi:

Ja interesē, sūti CV un motivācijas vēstuli uz info@migbaltic.com.

 

Industriālo klientu Tirdzniecības pārstāvis

INSERV.LV aicina darbā tirdzniecības pārstāvi darbā ar industriāliem klientiem.

Ikdienas pienākumi:
Galvenie darba pienākumi saistīti komunicējot ar esošajiem klientiem un apzinātu jaunos. Veidotu piedāvājumus un veicinātu pozitīvu uzņēmuma tēla veidošanu. Profesionāli sniegtu konsultācijas esošajiem un topošajiem industriālajiem klientiem.

MĒS piedāvājam:

Šī darba veikšanai nepieciešams:

Ja interesē, sūti CV un motivācijas vēstuli uz info@migbaltic.com