0
0

Par mums

Inserv.lv interneta veikals ir uzsācis jaunu attīstības posmu e-komercijā visās Baltijas valstīs un šobrīd apkalpo arī Igaunijas klientus ar zīmolu inserv.ee. 

Sākotnēji INSERV piedāvājumā bija instrumenti un dārza tehnika, pārstāvot populārākos zīmolus tirgū. Šobrīd INSERV aktīvi paplašina populārās kategorijas, kā piemēram, dārza lietas un auto piederumi, kā arī attīsta jaunu preču sortimentu.

Mums ir svarīgi nodrošināt augstus e-komercijas standartus jaunajiem, un esošajiem klientiem, vairojot uzticamību mūsu zīmolam.

Mūsu mērķis ir kļūt par pieejamāko, ātrāko un uzticamāko partneri e-komercijā. Iepriekš teikto apliecina arī Latvijas klientu novērtējumi un pozitīvas atsauksmes jau 5 gadu garumā. 

Kā iepriekš jau minēts, mēs pārstāvam zīmolus, kas ir zināmākie savās kategorijās. Mūsu kolēģi analīzē tirgus tendences pateicoties kurām veidojam atbilstošus iepirkumus, lai spētu nodrošināt piegādi nekavējoties.

Ja mums būtu jānosauc viens vārds, kas raksturotu INSERV.LV tad tas būtu ātrums. Uzskatām, ka mūsdienās šis ir viens no būtiskākajiem atribūtiem, lai vairotu un gūtu klientu uzticību. Mēs cenšamies nodrošināt patīkamu iepirkšanās pieredzi, kas ir funkcionāla un vienkārša jebkuram.

Izmēģini INSERV.LV UN DARI PATS!