0
0

Par mums

  INSERV.LV logo  

INSERV.LV- strauji augošs interneta veikals

INSERV.LV ir strauji augošs Latvijas interneta veikals. Šobrīd zīmols INSERV.LV ir uzsācis jaunu attīstības posmu e-komercijā visās Baltijas valstīs. 2021. gada aprīlī uzsākām darbību Igaunijas turgū, kur šobrīd klientus apkalpojam ar zīmolu INSERV.EE.  Savukārt, 2023.gada sākumā startējām arī Lietuvā ar INSERV.LT! Esam veiksmīgi uzsākuši darbību kaimiņvalstu tirgū un neplānojam apstāties! 

Pirmsākumos INSERV.LV piedāvājumā bija tikai instrumenti un dārza tehnika no populārākajiem zīmoliem. Ar laiku sapratām, ka ir varam piedāvāt arī lielāku preču klāstu. Šobrīd INSERV.LV ir ievērojami paplašinājies ar daudzām citām būtiskām kategorijām un pēdējā gada laikā esam auguši sortimentā par vairāk kā 10 tūkstošiem aktīvām precēm, pateicoties veiksmīgi izstrādātiem iekšējiem IT risinājumiem. INSERV.LV sortimenta klāsts strauji aug, paplašinoties ar jaunām kategorijām, bet turpinot saglabāt mūsu koncepta rāmjus – DIY (Dari pats) preču segmentā,  un neizplūst lielo internetveikalu VISU preču klāstos. Uzskatam, ka tieši skaidra koncepcija un lielā izvēle konkrētās kategorijās sniedz uzticību un pārliecību, ka pazīstam savus produktus.  

  Inserv.lv  

INSERV.LV pieejamība klientiem

Arvien vairāk pieaug to cilvēku skaits, kuri vēlas preci iegādāties internetā un saņemt to pakomātā vai ar kurjera starpniecību, tomēr ir arī klienti, kuri labprāt dodas uz veikalu un iegādājas preci tur. Mēs klientiem sniedzam abus variantus. Klientiem, kuri vēlas iepirkties internetā, ir vairāki varianti, kā saņemt preci. Nelielās pakas ir iespējams saņemt OMNIVA pakomātā, savukārti lielos sūtījumus piegādās VENIPAK kurjeri, kā arī ir iespēja savu sūtījumu saņemt veikalā. Gan veikals, gan noliktava atrodas Ulamaņa parkā 2, netālu no lidostas. Veikalu ir grūti nepamanīt, jo uz ēkas sienas ir košais un pamanāmais INSERV.LV logo. 

inserv.lv   Inserv.lv veikals   inserv.lv

 

INSERV.LV galvenās vērtības:

Mūsu galvenā vērtība vienmēr ir bijis klients, tieši tādēļ rūpējamies, lai pie mums būtu iespējams iegādāties visu, kas ir nepieciešams meistariem, dari pats entuziastiem, amatieriem, dārzniekiem un citiem, kuri vēlas paveikt lietas savām rokām. Mēs esam oficiālie dīleri vairākiem labi pazīstamiem zīmoliem - Makita, Bosch, Dewalt, Ryobi, Milwaukee, Stiga, Stihl, Hogert, Yato, Powerplus, Dnipro-M un ne tikai. 

Makita   dewalt   Dnirpo-M   Milwaukee

 

Ryobi   Hogert   Stihl   Srtiga

 

INSERV.LV ir svarīgi:

INSERV.LV kategorijas

Pie mums atradīsiet preces dārzam, darbnīcai, garāžai, mājai, tūrismam un ne tikai. Ieskaties kategoriju sarakstā un atrodi sev nepieciešamo. 

Bez jau nosauktajām, INSERV.LV pieejamas arī tādas kategorijas kā abrazīvi, urbji un asmeņielektroprecesķīmijastiprinājumiapkure un ventilācija un preces mājai.

DEWALT instrumenti   STIHL dārza tehnika   DNIPRO-M instrumenti

 

Vēlies ātri un ērti iegādāties sev nepieciešamo darbu veikšanai? Izmanto ērtāko internetveikala vidi www.inserv.lv un saņem preci jau nākamajā darba dienā! Netici? Dodies uz salīdzini.lv vai kurpirkt.lv portāliem un izlasi mūsu klientu atsauksmes! Tomēr neesi drošs par savas kārotās preces izvēli? Brauc uz ULMAŅA PARKU 2, Mārupē un mūsu veikalā saņem bezmaksas konsultāciju precēm no dažādiem zīmoliem. Strādājam plecu pie pleca, lai Jūsu izvēli padarītu vienkāršu un sniegtu saviem klientiem prieku par iepirkšanos! Darbojamies, lai gan lojāliem, gan jauniem klientiem būtu patīkami pirkumi INSERV.LV atkal un atkal!

Izmēģini INSERV.LV un DARI PATS!

 

DROŠI PIRKUMI ĀTRA PIEGĀDE AUGSTI KVALITĀTES STANDARTI IZDEVĪGAS CENAS AUGSTS KLIENTU VĒRTĒJUMS