0
0

Par mums

  INSERV.LV logo  

INSERV.LV- strauji augošs interneta veikals.

INSERV.LV ir strauji augošs Latvijas interneta veikals. Šobrīd zīmols INSERV.LV ir uzsācis jaunu attīstības posmu e-komercijā visās Baltijas valstīs. 2022. gada aprīlī svinējām 1 gada jubileju INSERV.EE preču zīmei Igaunijas tirgū, kur šobrīd klientus apkalpojam ar zīmolu INSERV.EE.  Šogad, 2023.gada sākumā startējām arī Lietuvā ar INSERV.LT! Uzskatām, ka esam veiksmīgi uzsākuši darbību kaimiņvalstu tirgū un neplānojam apstāties! 

Pirmsākumos INSERV.LV piedāvājumā bija instrumenti un dārza tehnika no populārākajiem zīmoliem. Savukārt šobrīd INSERV.LV ir ievērojami paplašinājies ar daudzām citām būtiskām kategorijām un pēdējā gada laikā esam auguši sortimentā par vairāk kā 10 tūkstošiem aktīvām precēm, pateicoties veiksmīgi izstrādātiem iekšējiem IT risinājumiem. INSERV.LV sortimenta klāsts strauji aug, paplašinoties ar jaunām kategorijām, turpinot saglabāt mūsu koncepta rāmjus – DIY (Dari pats) preču segmentā  un neizplūst lielo internetveikalu VISU preču klāstos. Uzskatam, ka tieši skaidra koncepcija un lielā izvēle konkrētās kategorijās dod uzticību, ka pazīstam savus produktus.  

INSERV.LV galvenās vērtības:

DEWALT instrumenti   STIHL dārza tehnika   DNIPRO-M instrumenti

 

INSERV.LV ir svarīgi-

Vēlies ātri un ērti iegādāties sev nepieciešamo darbu veikšanai? Izmanto ērtāko internetveikala vidi www.inserv.lv un saņem preci jau nākamajā darba dienā! Netici? Dodies uz salīdzini.lv vai kurpirkt.lv portāliem un izlasi mūsu klientu atsauksmes! Tomēr neesi drošs par savas kārotās preces izvēli? Brauc uz ULMAŅA PARKU 2, Mārupē un mūsu veikalā saņem bezmaksas konsultāciju precēm no dažādiem zīmoliem. Strādājam plecu pie pleca, lai Jūsu izvēli padarītu vienkāršu un sniegtu saviem klientiem prieku par iepirkšanos! Darbojamies, lai gan lojāliem, gan jauniem klientiem būtu patīkami pirkumi INSERV.LV atkal un atkal!

Izmēģini INSERV.LV un DARI PATS!

 

 

DROŠI PIRKUMI ĀTRA PIEGĀDE AUGSTI KVALITĀTES STANDARTI IZDEVĪGAS CENAS AUGSTS KLIENTU VĒRTĒJUMS