0
0

YATO

Yato logo

YATO ir pasaulē atpazīstams un atzīts zīmols, viens no līderiem rokas un elektrisko instrumentu tirgū.

YATO produktus raksturo kvalitāte un izturība. Tie ražoti saskaņā ar jaunākajām tehnoloģijām no augstākās kvalitātes materiāliem. YATO produktu klāsts ir ļoti plašs – dārza instrumenti, uzgriežņi un skrūves, dažādi aksesuāri un produkti darba drošībai.

YATO rokas instrumenti, kas paredzēti profesionālai lietošanai, pārsteidz ar savu moderno dizainu. Tie noderēs auto remonta darbnīcās, būvlaukumos vai dārzā – pielietošanas iespējas ir pārsteidzoši plašas. Zīmols nepārtraukti attīstās un ražotāji seko līdzi tehnoloģijām, lai uzlabotu YATO kvalitāti un paplašinātu piedāvājumu.

Populāra klientu izvēle ir instrumentu komplekti – pieejami dažādi veidi un izmēri. Tā ir iespēja iegādāties vienas firmas instrumentu komplektu ar iespēju to papildināt pēc vajadzības. Vienā komplektā var būt no 10 līdz 224 instrumentu un piederumu vienībām. Plaša ir auto remonta piederumu izvēle – akumulatoru uzlādes ierīces, gultņu novilcēji, eļļas spiediena mērītāji un citi instrumenti, kas piemēroti ikdienas darbam profesionālai izmantošanai. Tāpat pieejams darba apģērbs un aizsargaprīkojums.

Lai saņemtu bezmaksas konsultāciju par Tev interesējošo YATO instrumentu, sazinies ar mūsu speciālistiem - veikals@inserv.lv vai zvanot uz +371 20001900. 

Yato instrumenti

YATO Lodāmurs 60W, YATO
Lodāmurs 60W, YATO
8,90
pieejams veikalā
Top
YATO Lampa 30/7 LED bezvadu,  magn. YATO
Lampa 30/7 LED bezvadu, magn. YATO
22,00
pieejams veikalā
YATO Lodāmurs 30W, YATO
Lodāmurs 30W, YATO
7,20
pieejams veikalā
YATO Knaibles klemmēm 600mm YATO
Knaibles klemmēm 600mm YATO
37,63
pieejams veikalā