0
0

MILWAUKEE

Milwaukee logoVairāk nekā 500 instrumenti profesionālai lietošanai.

MILWAUKEE zīmols pastāv jau kopš 1924.gada. Amerikāņu ražotāja produkti paredzēti profesionālai lietošanai un plašais produktu sortiments ietver sevī vairāk 500 dažādu instrumentu.

Zīmola nosaukums MILWAUKEE radies par godu pilsētai, kur uzņēmums radies. Pirmais produkts, kas tika ražots, bija urbis, kas izpelnījās lietotāju apbrīnu pateicoties savam vieglajam svaram.

Zīmola preču klāsts ir plašs ar atbilstošu kvalitāti – profesionālam darbam un ikdienas pienākumiem. Instrumenti tiek ražoti pēc jaunākajām tehnoloģijām, izmantojot kvalitatīvus materiālus.

MILWAUKEE produktu klāsts:

MILWAUKEE piedāvā ne tikai atsevišķus instrumentus, bet arī pilnīgi nokomplektētus elektroinstrumentu komplektus, kuros ietilpst vai nu konkrēts instruments ar vairākiem tā piederumiem un aksesuāriem, vai vairāki, dažādi instrumenti.

Šādus komplektus visbiežāk izvēlas profesionāļi, kas ikdienā strādā ar dažādiem rīkiem un piederumiem. MILWAUKEE ir savas jomas profesionālis jau teju simts gadus – uzticieties ražotājam, kas sevi ir pierādījis visā pasaulē!

 

Top
-16%
MILWAUKEE Salokāms nazis, Hardline MILWAUKEE
Salokāms nazis, Hardline MILWAUKEE
52,00 62,20
pieejams veikalā
Top
MILWAUKEE Sprieguma mērītājs 2200-40
Sprieguma mērītājs 2200-40
29,00
pieejams veikalā
MILWAUKEE Nazis Fastback 6 multi Milwaukee
Nazis Fastback 6 multi Milwaukee
26,00
pieejams veikalā