0
0

STABILA

Zīmols Stabila ir plaši pazīstams kā izcilas kvalitātes mērinstrumentu ražotājs. Vairāk nekā 550 darbinieki nodrošina Stabila panākumus visā pasaulē. Uzņēmuma galvenā ražotne atrodas Vācijā.

Produktu klāstā ir līmeņrāži, lāzera un elektriskie mērīšanas instrumenti un mērlentes. 

Stabila zīmols ir pārstāvēts vairāk nekā 80 valstīs, daudzās no tām zīmols ir tirgus līderis mērīšanas tehnoloģiju nozarē. Pasaules panākumus un ilgtspējīgu izaugsmi zīmols sasniedzis pateicoties spējai regulāri piedāvāt inovatīvus risinājumus un lietotājam draudzīgus produktus, kas izstrādāti ciešā sadarbībā ar celtniecības un tirdzniecības profesionāļiem. 

Patstāvīgi sadarbojoties ar klientiem, kuri strādā būvniecības un amatniecības nozarēs visā pasaulē, ļauj uzņēmumam pielāgot un optimizēt produktus specifiskajām prasībām. Apvienojot šo profesionāļu bagātīgo pieredzi ar Stabila komandu, kurā ir eksperti, izstrādātāji un inženieri ar augstām zināšanām un prasmēm, spēj patstāvīgi analizēt jaunu un efektīvu produktu idejas. 

Uzņēmuma radīties patenti, mūsdienu tehnoloģiju izmantošana un pārdomātas pārdošanas un mārketinga aktivitātes palīdz zīmolam noturēt līdera pozīcijas nozarē.