0
0

BYLECTRICA

Bylectrica logo

BYLECTRICAir Baltkrievu ražotāja UE “Svetopribor” OO “BelTIZ” pārstāvēts zīmols. BeltTIZ ir liels uzticamu un izturīgu elektroinstalācijas izstrādājumu ražotājs. Zīmols BYLECTRICA piedāvā plašu slēdžu, kontaktligzdu, kontaktdakšu, durvju zvanu, LED gaismekļu un citu izstrādājumu klāstu.  

BYLECTRICA ir uz klientu orientēts zīmols. Uzņēmumā tiek ražoti pieejami un mūsdienīgi produkti, kas atbilst visstingrākajiem Eiropas kvalitātes standartiem. 

Uzņēmums klientiem piedāvā iespēju iegādāties dažādas rozetes un slēdžus, ko uzstādīt mājās, birojos un darbavietās. Šie elektroinstalācijas izstrādājumi ir izgatavoti dažādos stilos un tos var papildināt ar īpašiem dekoratīviem rāmjiem. 

Produktu piedāvājumā ir plašs slēdžu, kontaktligzdu, paneļu un citu izstrādājumu klāsts.

BYLECTRICA katalogā ir iekļautas dažādas kontaktligzdas, visām vajadzībām:

  • Iebūvējamās kontaktligzdas ir iespējams uzstādīt sienās, virtuves virsmās un citās virsmās;
  • Īpaši izstrādātas, lai aizsargātu strāvas kontaktu (piemēram, pret mitrumu);
  • Ar aizsardzību pret ūdens šļakatām. Īpaši piemērots uzstādīšanai vannas istabās un virtuvēs;
  • Ar vai bez zemējuma kontaktu;
  • Četru, trīs un divu kontaktu kontaktligzdu rozetes, kā arī pilnas kontaktligzdu joslas. Tie ir piemēroti uzstādīšanai telpās, kur vienlaikus jāizmanto vairākas ierīces.

Papildus kontaktligzdām tiek piedāvāti arī uzticami un vizuāli skaisti slēdži:

  • Pret šļakatām izturīgi modeļi.
  • Izgaismotie slēdži. Eleganti un praktiski telpās-tos var atrast tumsā;
  • Vienas pogas un trīs pogu produkti. Izmantojot vairāku slēdžu piedziņas.
  • Maršrutējami slēdži, lai kontrolētu vienu gaismas avotu no vairākām vietām.

Uzņēmuma BYLECTRICA prioritāte ir slēdžu un kontaktligzdu ražošana, bet tā nav vienīgā nodarbošanās. Papildus uzņēmums ražo- sadalītājus un pagarinātājus, sadales kārbas, barošana savienotājus, kustību detektorus, mājsaimniecības zvanus un daudzus citus produktus.

Uzņēmums izvirza augstas prasības attiecībā pret izstrādājumu kvalitāti, tāpēc katrs klients ir apmierināts ar saņemto produktu.

Lai saņemtu bezmaksas konsultāciju par Tev interesējošo BYLECTRICA instrumentu, sazinies ar mūsu speciālistiem - veikals@inserv.lv vai zvanot uz +371 20001900. 

Bylectrica piederumi