0
0

SCHEPPACH

 Scheppach logo. 

 

scheppach instrumenti  

SCHEPPACH ir vācu zīmols, kurš tika dibināts 1927. gadā, Vācijā. SCHEPPACH ģimenes zīmols sākotnēji specializējās kokapstrādes iekārtās un pēc tam paplašināja piedāvāto iekārtu sortimentu. Produkcija ražošana notiek 40 tūkstošu kvadrātmetru plašajā ražotnē Ichenhausen, Vācijā.

Šobrīd SCHEPPACH ir kļuvusi par vienu no visstraujāk augošajām kompānijām gan Vācijā, gan Eiropā, piedāvājot produktus gan amatieriem, gan profesionāļiem.

Kopš 2004. gada SCHEPPACH papildinājuši sortimentu ar kompresoriem, akumulatora instrumentiem un dārza tehniku. Šobrīd kompānija fokusējas uz izaugsmi un inovācijām.

Kā vispasaules iekārtu un instrumentu ražotājs un piegādātājs, SCHEPPASCH atbalsta meistarus, amatniekus, dārzu, mežu, un māju īpašniekus gan mazu, gan lielu projektu īstenošanā!

Neatkarīgi no tā, vai tas saistīts ar dārza darbiem, celtniecību un restaurāciju vai renovāciju, ikviens no iesācējiem līdz ambicioziem, daļēji profesionāliem lietotājiem atradīs sev piemērotāko.  

SCHEPPACH nepārtraukti paplašina savu produktu klāstu ar jauniem modeļiem un produktiem , lai piedāvātu vēl labākas izvēles iespējas.

Produktu kvalitāte un funkcionalitāte ir īpašības ar kurām zīmols var lepoties, tādēļ nepārtraukti tiek strādāts pie iekārtu optimizēšanas, lai spētu piedāvāt klientiem produktus vislabākajiem iespējamajiem rezultātiem. 

 sheppach instrumenti 

 "Kur precizitāte satiekas ar kvalitāti"

 

Top
-16%
SCHEPPACH Slīpmašīna DS 930 5903805901 SCHEPPACH
Slīpmašīna DS 930 5903805901 SCHEPPACH
121,00 143,90
pieejams noliktavā