0
0

HOME4YOU

 Home4you 

 

Home4you dārza mēbeles 

HOME4YOU - starptautiski atzīts zīmols

Home4you darbību uzsāka 1997. gadā Igaunijā, uzņēmums nodarbojas ar mēbeļu un interjera dizaina preču tirzniecību. Par šiem gadiem zīmols ir kļuvis starptautiski atpazīts. 

Šobrīd galvenās preču grupas, kurās zīmols darbojas ir biroja krēsli, ēdamgaldi, dīvāni, dažādas mēbeles, plašs dārza mēbeļu klāsts, puķu podi un apģērbu pakaramie.  

Home4you mērķis ir radīt mēbeļu modeļus un interjera priekšmetus, kuri turpina sekot tendencēm. Zīmols padarīs mājas un pagalma iekārtošanu vieglu un patīkamu. 

Home4you ir īstā vieta, kur iegādāties mēbeles mājai, dārzam vai birojam. Zīmola piedāvātajā klāstā ir iespējams atrast ne tikai praktiskus, bet arī unikālus modeļus.

 

Dizaina priekšmeti, mēbeles dārzam un mājai

Home4you galvenā priekšrocība ir unikālas un kvalitatīvas mēbeļu kolekcijas, dizaina priekšmetus un preces dārzam.

Home4you klāstā ir ietvertas mēbeles no koka visdažādākajos stilos un toņos, aizraujoši un unikāli interjera elementi un priekšmeti, augstas kvalitātes dārza mēbeles, ergonomiski krēsli birojam.

Home4you veikala filiāles ir lielākajās Igaunijas pilsētās. Latvijā ir atvērts salons, kā arī zīmola preces var iegādāties arī dažādos interneta veikalos.

Klientu iecienītākās HOME4YOU kategorijas preces:

  • Nojumes
  • Dārza galdi un krēsli,
  • Ugunskura vietas
  • Dārza šūpoles.

Šīs ir tikai dažas no populārākajām kategorijām. 

 home4you mēbeles

Sākoties siltam laikam ar vien vairāk laika gribas pavadīt svaigā gaisā. Atpūšoties uz terases, balkona vai dārzā, mēs vēlamies justies tik pat ērti kā atpūšoties savā viesistabā. Dārza mēbeles no  Home4you  ir radītas, lai maksimāli saglabātu komfortu arī brīvā dabā, kā arī praktiskās krāsas un modernie dizaini padarīs pievilcīgāku jebkuru dārzu, terasi vai balkonu.