0
0

HOME4YOU

 Home4you 

 

Home4you dārza mēbeles 

Home4you darbojas kopš 1997.gada un uzņēmuma pamatdarbība ir mēbeļu un interjera dizaina preču vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

Šī ir starptautiska preču zīme, kura ir radusies un vēljoprojām darbojas Igaunijā.

Šobrīd galvenās preču grupas kurās zīmols darbojas- biroja krēsli, ēdamgaldi, dīvāni, dažādas mēbeles, plašs vasaras mēbeļu klāsts, keramikas puķu podi un apģērbu pakaramie.  

Home4you mērķis ir radīt mēbeļu modeļus un interjera priekšmetus, kuri turpina sekot tendencēm. Uzņēmums padarīs mājas un pagalma iekārtošanu vieglu un patīkamu. 

Home4you misija ir kļūt par iecienītu vietu, kur klienti var iegādāties mēbeles mājai, dārzam vai birojam un radīt unikālu mēbeļu un interjera priekšmetu kolekciju. Zīmola piedāvātajā klāstā ir iespējams atrast ne tikai praktiskus, bet arī unikālus modeļus.

Mēbeles un dekorācijas

Home4you - 100% Igaunijā izveidota un starptautiski atzīta interjera priekšmetu un mēbeļu veikalu preču zīme.

Home4you galvenā priekšrocība ir plaša, unikālu un kvalitatīvu mēbeļu kolekciju piedāvājumi, kā arī bezmaksas transporta pakalpojumi iegādājoties preces Home4you interneta veikalā.

Home4you klāstā ir ietvertas mēbeles no koka visdažādākajos stilos un toņos, aizraujoši un unikāli interjera elementi un priekšmeti, augstas kvalitātes dārza mēbeles, biroja ergonomiskie krēsli.

Home4you misija ir bagātināt mēbeļu tirgu, un radīt unikālas mēbeļu kolekcijas. Home4you veikala filiāles ir katrā lielākajā Igaunijas pilsētā. Latvijā ir atvērts salons un interneta veikals, lai nesteidzīgi un pārdomāti savām vajadzībam izvēlētos sev tīkamās mājlietas.

 home4you mēbeles

 

Sākoties siltam laikam, mums ar vien vairāk laika gribas pavadīt svaigā gaisā. Atpūšoties uz terases, balkona vai dārzā, mēs vēlamies justies tik pat ērti kā atpūšoties savā viesistabā. Tieši tam ir domātas ērtās dārza mēbeles! Dārza mēbeles no  Home4you – dārza, terases un balkona mēbeles ir radītas, lai Jums būtu iespēja atpūsties ar visām ērtībām arī brīvā dabā, pie tam praktiskās krāsas un modernie dizaini padarīs pievilcīgāku jebkuru dārzu vai terasi.