0
0

Penosil

OÜ Krimelte ir uzņēmums, kas ražo šuvju hermētiķus un celtniecības putas. Uzņēmums ar Igaunijas kapitālu tika dibināts 1994. gadā un uzsāka produkcijas izplatīšanu Igaunijā 1998. gadā. Kopš tā laika OÜ Krimelte ātri attīstījies no izplatošā uzņēmuma līdz vadošajam ražotājam Eiropā.

Tā kā Igaunija atrodas skarbā ziemeļu klimata reģionā, prasības mūsu produktu kvalitātei ir īpaši augstas. Mēs esam pastāvīgi uzlabojuši savu produktu kvalitāti un paplašinājuši piedāvājuma klāstu. Daudzi mūsu klienti ir profesionāli gala lietotāji; tas pierāda, ka mēs garantējam Jums labāko iespējamo kvalitāti, servisu un cenu.

Ātrs serviss, elastīgums un stabilitāte ir atslēgas vārdi, kas raksturo mūsu darbu un jauno komandu. Krimelte uzsāka savu darbību kā izplatīšanas uzņēmums, tādēļ mēs uzskatām, ka spējam izprast savu klientu ikdienas rūpes un vajadzības labāk nekā jebkurš cits. Plašais kvalitatīvo PENOSIL produktu klāsts ir piemērots kā profesionāļiem, tā arī lietošanai mājās. PENOSIL produkti ir pieejami 40 valstīs visā pasaulē.