0
0

KONNER & SOHNEN

KŌNNER & SŌHNEN ir vācu zīmols, kura pamatā ir TRADICIONĀLĀ VĀCU KVALITĀTE. Visa pieredze un labākas tehnoloģijas, kuras ir izkoptas un attīstītas daudzu gadu garumā tiek nodotas klientiem, kvalitatīvu produktu izskatā.

Visi KŌNNER & SŌHNEN produkti atbilst Eiropas un pasaules kvalitātes un vides draudzīguma standartiem. Tiem ir zems kaitīgo izmešu līmenis un arī zems trokšņu līmenis. Dzinēju līnija kuru izmanto uzņēmuma ražotajos ģeneratoros, kultivatoros un sūkņos ir rūpīgi atlasīti un izpētīti pasaules tirgu ietvaros. Tos rūpīgi izvērtē un ilgstoši pārbauda, lai pārliecinātos par iespējamajiem defektiem.

Katram KŌNNER & SŌHNEN ģeneratoram, kultivatoram un sūknim ir unikāls sērijas numurs, kas ļauj kontrolēt ražošanas procesu un kvalitāti, nodrošināt augstu kvalitātes un uzticamības līmeni. Katra ražošanas partija tiek rūpīgi pārbaudīta ar slodzes testiem, lai pilnībā pārliecinātos par produkta nevainojamību.

Lai saņemtu bezmaksas konsultāciju par Tev interesējošo KŌNNER & SŌHNEN instrumentu, sazinies ar mūsu speciālistiem - veikals@inserv.lv vai zvanot uz +371 20001900. 

Konner-sohnen ģeneratori, kultivatori un sūknis.

KONNER & SOHNEN Ūdenssūknis KS 50HP  KONNER & SOHNEN
Ūdenssūknis KS 50HP KONNER & SOHNEN
365,00
pieejams noliktavā
KONNER & SOHNEN Kartupeļu arkls KS PP4 KONNER & SOHNEN
Kartupeļu arkls KS PP4 KONNER & SOHNEN
45,00
pieejams noliktavā
KONNER & SOHNEN Ūdenssūknis KS 50  KONNER & SOHNEN
Ūdenssūknis KS 50 KONNER & SOHNEN
249,00
pieejams noliktavā