0
0

AL-KO

  

 

dārza tehnika NO ALKO 

AL-KO pazīstams ar dārzkopības aprīkojumu un instrumentiem. Pirmie zāles pļāvēji parādījās 1966. gadā. Intensīva dārza tehnikas ražošana sākās 80. gados. Tie bija dārza traktori, zaru smalcinātāji, nedaudz vēlāk - ūdens sūkņi, motorzāģi un trimmeri.

AL-KO produktu priekšrocības.

Neskatoties uz to, ka vairums produktu ir vērsti uz sadzīvi, ražotājs izmanto tikai augstas kvalitātes detaļas un piederumus. Piemēram, vairums AL-KO zāles pļāvēju ir aprīkoti ar uzticamiem Briggs & Stratton motoriem, kas pazīstami visā pasaulē, un motorzāģiem ir OREGON oriģinālās sliedes un ķēdes.

Visas iekārtas ir izstrādātas, ņemot vērā dažādus klimatiskos aptākļus un izturību pret ārējās vides negatīvo ietekmi. Apūdeņošanas sistēmu šļūtenes ir izgatavotas no izturīga materiāla, kas pasargā pret ultravioleto starojumu un augstu temperatūru. Sūkņu korpusi ir izgatavoti no plastmasas vai nerūsējošā tērauda, ​​tāpēc ilgstoša kontakta ar ūdeni gadījumā tie nav jutīgi pret koroziju.

                                                              

Vācu ražotājs AL-KO savu darbību uzsāka 1931. gadā un sākotnēji specializējās lauksaimniecības tehnikas daļu ražošanā. Kopš tā laika produktu klāsts ir ievērojami paplašinājies, un šodien tas ir viens no vadošajiem dārzkopības tehnikas zīmoliem Eiropā.