0
0

KARCHER

  
Karcher mājai 

KÄRCHER- ideālai palīgs profesionālai tīrīšanai

KÄRCHER nodrošina saviem klientiem ideālus risinājumus, kuri ievērojami atvieglos dzīvi. Šis zīmols ir viens no pasaules līderiem karstā un aukstā ūdens spiediena mazgājamo iekārtu ražošanā. KÄRCHER nodrošina inovatīvus risinājumus, dažādām problēmām - augsta spiediena tīrītājus un ultra-augsta spiediena tīrītājus, vakuuma un tvaika tīrītājus, sūkņus mājai un dārzam. Klāstā ir pieejams viss, lai varētu efektīvi un ērti tīrīt dažādas virsmas un telpas.

KÄRCHER mājokļas uzkopšanai

  • Putekļu sūcēji ar lielu sūkšanas jaudu un manevrētspēju nodrošina tīruvidi. 
  • Logu tīrītāji ātrākam darbam. Pēc tīrīšanas vienkārši un ērti nosūc ūdeni no stikla virsmas, neatstājot švīkas.
  • Tvaika tīrītāji nodrošina ideāli tīru grīdu bez ķīmisko vielu izmantošanas. Izcila tīrīšanas veiktspēja.

KÄRCHER tīrīšanas darbiem ārā

  • Dārza ūdens sūkņi ar spiediena palīdzību spēj piegādāt ūdeni no lietus mucām, cisternām vai dziļurbumu akām, uz vietu, kur vien tas nepieciešams.
  • Augstspiediena mazgātāji ir neaizstājami, kad nepieciešams mazgāt dažādas virmsas vai lietas, kur netīrumi ir jau labu laiku, piemēram, automašīnu, dārza mēbeles vai ēkas sienu.
  • Motorizētās slotas ir ideāli piemērotas bruģa, pievadceļiem, pagalma vai betona grīdas atbrīvošanai no gružiem. 

Izstrādājot jaunus produktus, KÄRCHER ņem vērā klientu vēlmes. Zīmola mērķis ir palīdzēt veikt tīrīšanu ātri, efektīvi un precīzi. Ar KÄRCHER tīrīšanas darbi kļūs par baudu, nevis pienākumu! Izvēlieties KÄRCHER - izvēlieties profesionālu tīrīšanu!

 augstspiediena mazgātājs