0
0

WACKER NEUSON

  Wacker Neuson  
Wacker Neuson  

Wacker Neuson: izcilība vairāk nekā 175 gadus

Vairāk nekā pusotru gadsimtu Wacker Neuson ir uzticams vārds būvniecības nozarē. Uzņēmums, kas dibināts Drēzdenē, Vācijā, kā pieticīga kalēja darbnīca, ir kļuvis par pasaules līderi vieglo un kompakto celtniecības iekārtu ražošanā.

Zīmola iekārtas ir slavenas ar savu izturību pa sarežģītajos būvniecības vides apstākļos. Wacker Neuson nodrošina uzticamu veiktspēju.

Wacker Neuson - plašs būvniecības iekārtu klāsts

Wacker Neuson saprot, ka būvniecības vajadzības ir dažādas, tādēļ zīmols piedāvā plašu produktu klāstu dažādiem būvniecības procesa posmiem. Neatkarīgi no tā, vai veicat betonēšanu, augsnes sablīvēšanu, rakšanas darbus, materiālu pārvietošanu vai ainavu veidošanu, Wacker Neuson ir atbilstošas iekārtasdarba veikšanai.

Wacker Neuson produktu klāstā ietilpst:

  • Vibrolrietes - Wacker Neuson vibroblietes ir izgatavotas domājot par izturību un efektivitāti, nodrošina izcilus blīvēšanas rezultātus, vienlaikus saglabājot parocīgu lietošanu un minimālu degvielas patēriņu.
  • Ģeneratori - uzticams enerģijas avots Ģeneratoriem ir izturīga konstrukcija, ērta lietojamība un ekonomiski dzinēji, kas nodrošina nepieciešamo jaudu.
  • Dziļumvibratori - tie nodrošina pareizu betona sablīvēšanos, novēršot gaisa kabatas, izvadot gaisu no betona. Dziļumvibrators ir neaiztājams instruments kvalitatīviem betonēšanas darbiem.

Pie mums iespējams iegādāties arī citas Wacker Neuson preces.

Izvēloties Wacker Neuson, jūs pērkat ne tikai iekārtu, bet arī sadarbojaties ar z;imolu, kas ir apņēmies nodrošināt jūsu panākumus. Pateicoties inovācijām un apņēmībai, Wacker Neuson ir uzticama izvēle, kas palīdzēs īstenot jūsu būvniecības projektu.

  Wacker Neuson