0
0

HG

Uzņēmums HG International B.V. ir Nīderlandes uzņēmums, kuriem ir savi mazie uzņēmumi dažādās valstīs, kur tiek nodarbināti vairāk nekā 200 speciālisti. Galvenais birojs un ražotne ir Almere – jaunā, dinamiskā un strauji augošā Flevolandes provincē. Šī darbības vieta sniedz plašas iespējas vērienīgu ieceru un mērķu īstenošanai – piemēram, rūpnīcā tiek ražoti vairāk nekā 300 dažādi HG produkti, kas nonāk pie miljoniem apmierinātu klientu vairāk nekā 45 valstīs.

Burti HG uzņēmuma nosaukumā ir zviedru uzņēmēja Hokana Gipa (Håkan Gip) vārda un uzvārda pirmie burti. Pagājušā gadsimta 60. gadu sākumā viņš ražoja vairākus augstvērtīgus Stokholmas Universitātē izstrādātus tīrīšanas līdzekļus, kas sākotnēji bija paredzēti peldbaseiniem.

Visu HG produktu intensīva izstrāde un testēšana notiek uzņēmuma tehnoloģiju un pētniecības nodaļā, kas tiek dēvēta par “HG laboratoriju”, tajā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Pastāvīgi tiek testētas arī visas izejvielas un pusfabrikāti, lai nodrošinātu HG produktu atbilstību augstajiem kvalitātes standartiem. HG komanda sastāv no izciliem