Biežāk uzdotie jautājumi

 1. Kapēc iepirkties inserv.lv?
  Uzņēmuma pamatdarbības veids ir vairumtirdzniecība. Mūsu pašu pārstāvēto produktu klāsts ir 85% no visa internetveikalā un veikalā esošo preču sortimenta. Tas ir ļāvis mums izveidot ne tikai vienu no profesionālākajiem darba preču sortimentiem, bet arī nodrošināt šo preču pieejamību uz vietas, kas ir īpašs retums interneta veikalu vidū. Preču pieejamība ļauj klientam saņemt preci nākamajā dienā jebkurā Latvijas nostūrī... pastāvīgiem, reģistrētiem klientiem - bezmaksas! Lielāku preču apjomu iegādes gadījumā ir pieejami arī noliktavas krājumi, kas atrodās Rīgā.
 2. Kā rīkoties garantijas gadījumā?
  Šis ir vēlviens liels pluss un uzdevums mazumtirdzniecības uzsākšanai. Klients vienmēr var bez īpašām birokrātiskām grūtībām vērsties veikalā, Remtes ielā 21 (pie t/c "Spice") ar bojāto preci (tajā skaitā Makita un Bosch)  un nodot to garantijas servisā, saņemt konsultāciju un veikt citas nepieciešamās darbības.
 3. Vai ir iespējams norēķināties uz pēcapmaksu?
  Tas ir iespējams juridiskām personām, pēc datu pārbaudes un noslēdzot pēcapmaksas līgumu. Šis pakalpojums ir vairāk orientēts industriāliem klientiem - fisziskām personām pēcapmaksa netiek piedāvāta.
 4. Kā iespējams saņemt lielāku atlaidi?
  Veikalā pieejamo preču sortimentu iespējams iegādāties ar pastāvīgā klienta atlaidi - šī pati atlaide tiek piešķirta iegādājoties preci mūsu internetveikalā. Par lielākām preču atlaidēm vai speciālām cenām nepieciešams sazināties ar pārdošanas konsultantiem uz vietas izmantojot kontaktinformāciju. Atlaides neattiecās uz akcijas un izpārdodamām precēm.
 5. Kā es varu norēķināties?
  Pieejamie preču norēķinu veidi ir skaidrā naudā un ar karti veikalā, ar pārskaitījumu, priekšapmaksas gadījumā, kā arī ar maksājuma karti tiešsaistē.
 6. Vai ir iespējams iznomāt instrumentus?
  Šis pakalpojums šobrīd ir izstrādes stadijā un tuvāko mēnešu laikā tiks ieviests mūsu pakalpojumu klāstā. Šobrīd noma nav pieejama!

Citu jautājumu gadījumā, lūdzu droši sazinieties ar mūs pārdošanas konsultantiem, izmantojot kontaktinformāciju!