0
0

Stanley

 Stanley-Logo 
STANLEY  

Stanley - līderis amatniecības instrumentu tirdzniecībā

Stanley ir zīmols ar senu vēsturi, tas dibināts 1843.gadā. Nepārtraukta attīstība un jaunu risinājumu radīšana ir tas, kādēļ šis uzņēmums turpina saglabāt līdera statusu savā jomā.

Stanley lepojas ar savas izcilības, tieši tāpēc uzņēmums nepārtraukti testē, izstrādā un uzlabo produktus, lai nodrošinātu to kvalitāti un maksimālu pielietojumu. Uzņēmumam ir svarīgi saglabāt apņemšanos būt labākajiem savā jomā. 

Stanley instrumentu klāsts

Gadu gaitā Stanley ir radījis dažus no visinovatīvākajiem un noderīgākajiem rīkiem kādi ir tikuši izgatavoti. Starp šiem instrumentiem ir Bailey ēvele, Surform skrāpjvīle, Powerlock mērlenta un FatMax produktu līnija, kurā ietilpst – darba galdi, dažāda veida līmeņrāži, somas, vestes, dažāda veida rokas instrumenti un citi palīgrīki darbu veikšanā.

Kādēļ izvēlēties Staley instrumentus? 

Sanley instrumentus var ieraudzīt visur, gan amatieru instrumentu klāstā, gan profesionālu meistaru rokās. Kādēļ meistari un amatnieki izvēlas Stanley? 

  • Uzticamība - senā zīmola vēsture pati par sevi jau ir rādītājs, ka Stanley instrumentu īpašnieki uzticas zīmolam, tādēļ tas ir spējis pastāvēt tik daudzus gadus. 
  • Kvalitāte - Stanley instrumenti ir radīti tā, lai kalpotu vairākus gadus. Tie ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem. 
  • Plašs instrumentu klāsts - produktu klāstā ir urbji, zāģi, slīpmašīnas, uzgriežņu atslēgas, instrumentu turētāji un daudz kas cits.
  • Sekošana līdzi tendencēm - Stanley ir ilga inovāciju vēsture, piedāvājot moderna dizaina un  jaudas instrumentus, kā arī rokas instrumentus, kurus raksturo izcila veiktspēja, komforts un drošība.
 Stanley

  
Pieredzējušu māju īpašnieku, uzņēmumu un profesionāļu rokās STANLEY instrumenti ir bijuši kopš 1843.gada. Tik sena ir šī zīmola vēsture.    

-17%
Stanley Akumulators 20V 4Ah SFMCB204-XJ Stanley
Akumulators 20V 4Ah SFMCB204-XJ Stanley
65,70 78,82
pieejams uzreiz