CUBCADET

Cub Cadet zīmols tika reģistrēts ASV 1960. gadā un nekavējoties ieguva popularitāti. Cub Cadet nerunā tikai par inovācijām - uzņēmums to gadu desmitiem atbalsta, ražojot zāles pļāvējus, dārza traktorus, nulles pagrieziena pļāvējus, sniega pūtējus un citu dārza tehniku, kas strādā efektīvāk un pārspēj citus vadošos zīmolus. Jauninājumi, progresīva attieksme, augstākā kvalitāte un augsta veiktspēja ir galvenie atribūti, kas nosaka Cub Cadet. Tā priekšrocība ir berzes mehānismu neesamība, kas nodrošina motoru ar paaugstinātu nodilumizturību.

Produktu klāsts.

  • Visiem zāles pļāvējiem ir mulčēšanas funkcija, kuru novērtējuši daudzi praktiski dārznieki. No nopļautās zāles var iegūt labu mēslojumu augsnei.
  • Cub Cadet augsnes apstrādes tehnika nodrošina izcilu kultivēšanu un sēklas materiāla sagatavošanu jebkurā augsnē.
  • Sniega tīrīšanas aprīkojums ir aprīkots ar divpakāpju skrūvju sistēmu, kas ļauj efektīvi noņemt gan svaigi kritušu sniegu, gan sablietētu sniegu.
  • Cub Cadet mini traktori un raideri spēj pļaut zāli, virzoties ne tikai uz priekšu, bet arī atpakaļ - pateicoties RevTEK tehnoloģijai. Lai sāktu pļaut zālienu, vienkārši nospiediet vienu pogu.

INSERV piedāvā plašu Cub Cadet dārza tehnikas klāstu. Zvaniet mums, ja vēlaties draudzīgu padomu par to, kura Cub Cadet tehnika vislabāk atbilstu jūsu individuālajām prasībām.