Noteikumi

INSERV.LV PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "MIG Baltic", vienotais reģ.Nr. 40103258378 (turpmāk tekstā - INSERV.LV) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

1. Tā kā INSERV.LV piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. INSERV.LV visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas pakalpojumus, tiešsaistes maksājumā, iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti (INSERV.LV veikalā Remtes ielā 21, Rīgā).

4. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu atsūtītīt instrukcijas, rēķinu-pavadzīmi u.c. nepieciešamos dokumentus.

5. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta INSERV.LV veikalā Remtes ielā 21, Rīgā, ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem vai Pasta stacijā, komforta piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.

6. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs līdz piecu darba dienu laikā no brīža, kad INSERV.LV paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

7. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

8. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. INSERV.LV saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: info@inserv.lv vai pa tālruni: +37120001900 norādot pasūtījuma numuru un datumu. SIA ‘’MIG Baltic’’ ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs nosūtījāt rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas.

9. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

10. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

11. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA MIG Baltic saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā, līgumus, kuri tiek slēgti ar līzinga kompānijām, saglabā attiecīgās līzinga kompānijas.

12. Mārketinga aktivitātes:

12.1. INSERV.LV var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

12.2. Piekrītot Lietošanas noteikumiem "Jautā par pieejamību” sadaļā, klients automātiski pierakstās jaunumu saņemšanai epastā no INSERV.LV. 

13. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā sūtiet epastu ar tekstu "Es vēlos atteikties no INSERV.LV jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanas" – uz epastu info@inserv.lv; izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

14. Ja esat INSERV.LV reģistrēts lietotājs, bet kādu iemeslu dēļ vēlaties dzēst savu profilu, lūdzu rakstiet uz info@inserv.lv

15. Interneta veikals INSERV.LV patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.

16. Apmaksa:

16.1. Par precēm un pakalpojumiem iespējams norēķināties EUR valūtā.

16.2. Maksimālā pasūtījuma summa, kuru var apmaksāt skaidrā naudā starpniecībā ar kurjeru ir €1000.

16.3. Maksimālā viena pasūtījuma summa ir €4000.

16.4. Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas maksājumu karti, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.

16.5. Par precēm un pakalpojumiem veikalā Remtes ielā 21, Rīga ir iespējams norēķināties skaidrā naudā un ar bankas maksājumu karti.

16.6. Pasūtījumu ir iespējams apmaksāt uzreiz tiešsaistē izmantojot VISA un MASTER CARD. Maksājums ir drošs, Jūsu dati tiek pasargāti ar SSL sertifikātu.

16.7. Par precēm un pakalpojumiem interneta veikalā ir iespējams norēķināties ar bankas pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas uz Jūsu norādīto epastu.

16.8. Par precēm un pakalpojumiem interneta veikalā ir iespējams norēķināties ar FromMe dāvanu karti. 

17. INSERV.LV ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

17.1. INSERV.LV informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīts paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

17.2. Lietojot interneta vietni www.inserv.lv, piekrītat, ka INSERV.LV vai jebkura trešā persona, kas darbojas INSERV.LV vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
17.2.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
17.2.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,
17.2.3.  apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,
17.2.4.  IP adreses,
17.2.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu INSERV.LV izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

17.3. SIA „MIG Baltic” interneta vietnē www.inserv.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR APMAKSAS VEIDU "LĪZINGS" UN KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.

17.4. INSERV.LV nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes lietotājs paliks anonīms.

17.5. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.inserv.lv, kļūst par INSERV.LV īpašumu, kurus SIA „MIG Baltic” kā interneta vietnes www.inserv.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

17.6.  Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.inserv.lv, esat piekritis, ka INSERV.LV šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.

18. DATU DROŠĪBA

INSERV.LV interneta veikala klientu datu aizsardzību inserv.lv nodrošina atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. INSERV.LV ir veikuši visus nepieciešamos datu aizsardzības pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu izmantošanu, kā arī nonākšanu trešo personu rīcībā.

18.1. Informācija, kas par klientiem tiek iegūta izmantojot INSERV.LV mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši datu ieguves mērķim. Iegūtā informācija tiek izmantota, lai spētu sniegt klientam viņa pieprasīto informāciju, kā arī, lai mēs spētu nodrošināt tādu pakalpojumu sniegšanu, kā preču piegādi, līzingu noformēšanu, pircēja identificēšanai u.tml.

18.2. Mājas lapas kvalitātes kontroles ietvaros par INSERV.LV majas lapas apmeklētājiem tiek apstrādāta sekojoša informācija:

18.3. Klientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa esošos datus  papildina, labo, kā arī pārtrauc datu apstrādi vai dzēš klienta datus, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi vai nav nepieciešami sākotnējam vākšanas mērķim. Šādu informācijas pieprasījumu lūdzam sūtīt uz norādīto e-pasta adresi info@inserv.lv

Pircējs sniedzot rakstisku pamatotu pieprasījumu ir tiesīgs saņemt sekojošo informāciju:

18.4. Visas tiesības rezervētas. Jebkuras inserv.lv informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.