YATO

Yato ir pasaulē atpazīstams un atzīts zīmols, viens no līderiem rokas un elektrisko instrumentu tirgū.

Yato produktus raksturo kvalitāte un izturība. Tie ražoti saskaņā ar jaunākajām tehnoloģijām no augstākās kvalitātes materiāliem. Yato produktu klāsts ir ļoti plašs – dārza instrumenti, uzgriežņi un skrūves, dažādi aksesuāri un produkti darba drošībai.

Yato rokas instrumenti, kas paredzēti profesionālai lietošanai, pārsteidz ar savu moderno dizainu. Tie noderēs auto remonta darbnīcās, būvlaukumos vai dārzā – pielietošanas iespējas ir pārsteidzoši plašas. Zīmols nepārtraukti attīstās un ražotāji seko līdzi tehnoloģijām, lai uzlabotu Yato kvalitāti un paplašinātu piedāvājumu.

Populāra klientu izvēle ir instrumentu komplekti – pieejami dažādi veidi un izmēri. Tā ir iespēja iegādāties vienas firmas instrumentu komplektu ar iespēju to papildināt pēc vajadzības. Vienā komplektā var būt no 10 līdz 224 instrumentu un piederumu vienībām. Plaša ir auto remonta piederumu izvēle – akumulatoru uzlādes ierīces, gultņu novilcēji, eļļas spiediena mērītāji un citi instrumenti, kas piemēroti ikdienas darbam profesionālai izmantošanai. Tāpat pieejams darba apģērbs un aizsargaprīkojums.

YATO Uzgalis uzgrieznim 7.0mm, CrV, 3/8'' YATO 0,52
Pieejams veikalā
YATO Uzgaļu galviņa SPLINE 1/2'' M5 L50mm YATO 1,48
Pieejams veikalā
YATO Apšuvuma stiprinājumu noņēmējs, 6x100mm YATO 3,85
Pieejams veikalā
YATO Dārza šķēres univers. 205mm YATO 4,99
Pieejams veikalā
YATO Dārza šķēres PRO 210mm YATO 6,99
Pieejams veikalā
YATO Pāreja uzgriežņu uzgaļiem 1/2'' - 3/8'', YATO 1,19
Pieejams veikalā
YATO Uzgalis uzgrieznim 9.0mm, CrV, 3/8'' YATO 0,52
Pieejams veikalā
Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons