RYOBI

Uzņēmums Ryobi Limited tika dibināts 1943. gadā, Japānā, kā augstas kvalitātes lējumu ražotājs valsts rūpniecības nozarei. Neilgā laikā uzņēmums ir paplašinājis savu darbību sākot instrumentu, iespiedmašīnu, kā arī sporta inventāra izstrādi un ražošanu. Šobrīd Ryobi Limited ir liels, mūsdienīgs un starptautisks uzņēmums. Kompānijai ir 15 meitas uzņēmumi un, sadarbojoties ar tirgotājiem no vairāk nekā 60 valstīm, Ryobi Limited produkcija tiek pārdota 140 valstīs. Daudzveidīgas produkcijas ražošana nodrošina uzņēmuma finansiālo stabilitāti vienmēr mainīgajos pasaules tirdzniecības ekonomikas procesos.

Precīzas rūpnieciskās liešanas jomā RYOBI pārliecinoši iekļaujas starp pasaules līderiem. RYOBI ir plaši pazīstams detaļu piegādātājs automobiļu rūpniecībā. Pateicoties tam, ka uzņēmuma RYOBI ražotie lējumi ir augstas kvalitātes un ļoti uzticami tos izmanto vairāk nekā 2000 detaļās ap 100 japāņu automašīnu modeļos. Šādus rezultātus bija iespējams sasniegt tikai pateicoties smagam darbam un investīcijām uzņēmuma attīstībā. RYOBI ir vairāku rūpniecisko patentu īpašnieks, piemēram, sistēmai RNC (Ryobi New Casting) – jauna lējumu ražošanas sistēma, kas nodrošina izturīgāku un precizāku lējumu ražošanu.

1961. gadā tieka sākta maza formāta iespiedmašīnu ražošana.

1973. gadā Ryobi Limited sāk ražot elektroinstrumentus, kā arī dārza un benzīnmotora instrumentus – ēveles, dažu veidu ripzāģus, slīpmašīnas, pneimatiskos āmurus, perforatorus. Mazākā skaitā tika ražotas ierīces ar akumulatora modeļiem un smagā tehnika.

1997. gadā uzņēmumā ražotajiem instrumentiem tiek piešķirts sertifikāts.

1999. gadā TechTronic Inductries (TTI) – uzņēmums, kas specializējas profesionālo un mājsaimniecības instrumentu, kā arī dārza aprīkojuma piegādē, noslēdz licenzes līgumu ar Ryobi Limited un sāk izmantot zīmolu Ryobi elektorinstrumentu un dārza tehnikas pārdošanai un poplarizēšanai sakaņā ar noslēgto licenzēto līgumu. Šajā brīdī sākās jauns zīmola Ryobi stāsts, kas ir daudz interesantāks dārzkopjiem, zemniekiem, mājsaimniekiem un visiem, kas nespēj mierīgi nosēdēt neko nedarot. Visa Ryobi produkcija – gan elektroinstrumenti, gan dārza tehnika – tiek ražota rūpnīcās Ķīnā, kas pieder akciju sabiedrībai TTI. No šī brīža palielinās uzņēmuma interese par patēriņa precēm.

2010. gadā TTI veic zīmola Ryobi pārveidošanu – zīmols tiek mērķtiecīgi reklamēts, lai piešķirtu tam jaunu elpu. Par instrumentu firmas zīmi tiek izvēlēta spilgta salātzaļa krāsa. Tiek izlaisti 68 jauni produkti, kas bija kļuvuši kvalitatīvāki un pieejamāki klientiem.

Paplašinās celtniecības un dārzkopības instrumentu klāsts, parādās jauni finierzāģi, urbji, fēni, ēveles kā arī trimmeri, pļaujmašīnas, dārza zāģi u.t.t. Uzņēmums RYOBI neatstāj novārtā arī darba galdus un iekārtas, jo šajā tirgus sektorā kompānijai ir ļoti labas pozīcijas. Ievērojami pieaug metālapstrādēs un kokapstrādes darba galdu (ierīču) piedāvājums. Notiek to modernizācija ar novatoriskām inovācijām, kas nodrošina uzņēmuma pozīcijas kā uzticamam šāda veida preču piegādātājam.

woman's face
Kā varam palīdzēt?

Lūdzu, norādiet savu e-pastu, lai varam ar Jums sazināties!
Jūs varat mūs sasniegt skype: Skypeinserv.lv


Uz augšu