Plantskydd līdzeklis koku aizsardzībai pret meža zvēriem 1kg

Zīmols:
AES
Preces kods:
15-17072
Noliktavā:
Pieejams noliktavā
Veikalā (Remtes 21, Rīga):
Jautā par pieejamību
Atsauksmes par mums:
Cena ar PVN:
18,41
EUR

Apraksts:

  • Aktīvā viela: sausās asinis

    Līdzeklis atbaida dzīvniekus ar specifisku smaku, kura tiem asociējas ar plēsēju klātbūtni un darbību. Dzīvnieki parasti netuvojas apstrādātam kokam un, pat, nemēģina to grauzt. Smaka nav nepatīkama apstrādātājiem, mežu un dārzu apsaimniekotājiem.

    Lietošana: Plantskidu lieto sausā laikā pie temperatūras sākot no 0ºC un virs. Pielietošanas laiks no septembra līdz martam. Plantskids pielietojams 2 reizes gadā: rudenī (septembris, oktobris) un pavasarī (marts). Ja nepieciešams, apstrādi var veikt arī vasarā. Apstrādi jāveic agri no rīta vai pievakarē, lai izvairītos no tiešas saules staru ietekmes. Līdzeklim nepieciešama diennakts, lai tas iesūktos koku skujās vai mizā. Karstā un ļoti sausā laikā līdzeklis iesūcas pāris stundu laikā. Līdzeklis aizsargā 6 mēnešus, vasarā 3 mēnešus (jo augšanas process ir ātrāks). Kociņiem skujkoku jaunaudzēs apstrādā tikai galotnes. Nav ieteicams apstrādāt priežu jaunaudzes pumpuru plaukšanas laikā (var apstrādāt pirms vai pēc tam). Lai pasargātu lapu kokus jaunaudzēs no bojājumiem, kociņiem jāapstrādā arī zari un stumbrs. Apstrādi var veikt apsmidzinot vai arī ar rokām apbraucot visu kociņu ar pagatavoto darba šķidrumu.

    Apstrādi veikt gumija cimdos. Plantskids š.p. deva skuju koku un lapu koku jaunaudzēs - 1 kg uz 1000 jaunajiem kociņiem ( 1 kg pulvera atšķaida ar 5.0 l ūdens ). Apstrādājot lielas platības ( ha un vairāk) ir ieteicams aprēķināt preparāta patēriņu ar 10% lielu rezervi. Darba šķidruma patēriņš 5.0-5.5 litri uz 1000 kociņiem jeb 5-5.5 ml darba šķidruma uz kociņu. Devu palielināt nav nepieciešams, jo tas neaizsargā koku labāk. Skuju koku un lapu koku jaunaudžu apstrādē ar līdzekli Plantskids š.p. liela vērība jāpiegriež pareizai darba šķidruma sagatavošanai un apstrādes tehnikas izvēlei t.i. smidzinātājam un sprauslām. Pareiza smidzinātāja un sprauslu izvēle palīdz ekonomiski un efektīvi izmantot līdzekli. Apstrādes laikā uzmanība jāpievērš arī smidzinātāja sprauslu pareizai darbībai, jo pat nelielas netīrumu daļiņas var radīt sprauslu aizsērējumu un izsaukt to nepareizu darbību. Tādā gadījumā nepieciešams nekavējoties iztīrīt sprauslas. Izmantojiet pagatavoto darba šķidrumu sagatavošanas dienā.

    Darba šķidruma sagatavošana 1. Ieberiet nepieciešamo pulvera daudzumu darba šķidruma sagatavošanas traukā. 2. Lēnām pielejiet, vienādu ar iebērto pulveri, siltā ūdens daudzumu. Viegli apmaisiet, lai izveidojas viendabīga masa. 3. Pielejiet pārpalikušo ūdens daudzumu. Izvairieties no līdzekļa putošanās. Atstājiet pagatavoto šķidrumu nostāvēties 20 minūtes. 4. Izkāsiet pagatavoto šķidrumu caur marli vai filtru un pārlejiet smidzināmajā iekārtā.

Piegādes informācija
 
Kur:
Remtes iela 21, Rīga (aiz t/c "Spice" Rimi veikala)
Cena:
Bez maksas
Kad:
Pirmdien (16.12)

Informācija:
Preci vari saņemt veikala darba laikā no plkst. 9:00 - 19:00.
 
Kur:
Piegāde norādītajā adresē
Cena:
5 EUR
Kad:
Otrdien (17.12)

Informācija:
 
Kur:
115 pakomātos visā Latvijā
55 Circle K visā Latvijā
440 pasta nodaļās visā Latvijā
Cena:
3 EUR
3 EUR
3 EUR
Kad:
Otrdien (17.12)
Otrdien (17.12)
Otrdien (17.12)

Informācija:
Piegāde:
Veikalā
Ar kurjeru visā Latvijā
Piegādes punktos
Pasūti:
Šodien
Šodien
Šodien
Saņem:
Pirmdien (16.12)
Otrdien (17.12)
Otrdien (17.12)

Preces cena ir pārāk maza līzingam.


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons