Protect faraonskudru iznīcināšanas līdzeklis 2.5g

Zīmols:
AES
Preces kods:
15-KE-21723
Pieejamība:
Pieejams veikalā
Atsauksmes par mums:
Cena ar PVN:
2,20
EUR

Apraksts:

Aktīvā viela: S-metoprēns: 5 g/kg

Faraonskudru likvidēšanai iekštelpās. Ar neapbruņotu aci grūti saskatāmās faraonskudras parasti ierīko pūzni sienu plaisās, gar cauruļvadiem un sienu kontaktligzdās. Viens skudru pūznis sastāv no vairākiem tūkstošiem darba skudru un, pretēji citām skudru sugām, vairākām karalienēm. PROTECT® faraonskudru ēsma satur insektu augšanas regulatoru, kam nav tūlītēja iznīcinoša iedarbība, bet tas karalienēm aizkavē olu dēšanu un izraisa kūniņu attīstības traucējumus, un skudru pūznis aiziet bojā 10 - 14 nedēļu laikā.

Ieteicamā deva: 1 ēsmas iepakojums uz 6 - 8 m². Lai garantētu maksimālo efektu, ieteicams ēsmas atstāt vietās uz 3 mēnešiem, pat ja kukaiņi pazūd no telpas agrāk. Pēc ēsmas izvietošanas, pateicoties tās pievilināšanas spējām, skudru aktivitāte uz neilgu laiku var paaugstināties. Ja ēsmas iepakojums kļūst tukšs vai bojāts, tas ir jāaizvieto ar jaunu. Izvietotās ēsmas sargāt no saskarsmes ar mitrumu, jo produkts ūdens dēļ zaudē tā efektivitāti. Uzmanību! Kamēr Jūs lietojiet skudru ēsmas, nelietojiet nekādus citus insekticīdus! Produkts satur ārkārtīgi rūgtu sastāvdaļu, denatonija benzoātu, kas palīdz novērst tā nejaušu norīšanu cilvēkam. Iepakojumu un ēsmas atlikumus var likvidēt kā sadzīves atkritumus. 

Lietošanas instrukcija: Nogriezt paciņas galu pa punktēto līniju un noņemt no lipīgā spilventiņa aizsargājošo foliju. Piestiprināt ēsmu gar skudru takām ar atvērumu pagrieztu uz augšu vai uz sāniem. Ēsmu izvieto telpās un vietās, kur ir manīta skudru aktivitāte. Drīkst izvietot pie pārtikas produktiem.

Piegādes informācija
 
Kur:
Remtes iela 21, Rīga (aiz t/c "Spice" Rimi veikala)
Cena:
Bez maksas
Kad:
Šodien (12.11)

Informācija:
Preci vari saņemt veikala darba laikā no plkst. 9:00 - 19:00.
 
Kur:
Piegāde norādītajā adresē
Cena:
5 EUR
Kad:
Rīt (13.11) *

Informācija:
 
Kur:
115 pakomātos visā Latvijā
55 Circle K visā Latvijā
440 pasta nodaļās visā Latvijā
Cena:
3 EUR
3 EUR
3 EUR
Kad:
Rīt (13.11) *
Rīt (13.11) *
Rīt (13.11) *

Informācija:
Piegāde:
Veikalā
Ar kurjeru visā Latvijā
Piegādes punktos
Pasūti:
Šodien
Šodien
Šodien
Saņem:
Šodien (12.11)
Rīt (13.11) *
Rīt (13.11) *
* Saņemšanas laiks ir norādīts pie nosacījuma, ka prece ir pieejama noliktavā un nauda ir saņemta INSERV.LV kontā līdz norādītajam pasūtīšanas laikam.

Preces cena ir pārāk maza līzingam.


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons