Atlaide:
-9%
Piegāde bezmaksas

Motorzāģis 50.2cm³ CS 2250 S -13" 967157723 JONSERED

Zīmols:
JONSERED
Preces kods:
967157723
Noliktavā:
prece jāpasūta
Veikalā (Remtes 21, Rīga):
prece jāpasūta
Cena ar PVN:
-9%
506,00
EUR
555,45 EUR

Tehniskā specifikācija:

Barošana Ar benzīnu
Tips Benzīna
Cilindra tilpums, cm³ 50.2
Jauda, W 2400
Sliedes garums, mm 330
Svars, kg 5.1
Skaņas jaudas līmenis, dB(A) 115
Ātrā ķēdes spriegošana
Pretvibrācijas sistēma
Maks. ķēdes ātrums, m/s 23.1

Apraksts:

  • Ķēdes zāģim CS 2250S ir 50,2 kubikcentimetru benzīna dzinējs, tā sliedes garums ir 13 collas, ķēdes ātrums — līdz 23,1 m/s, bet izejas jauda — 2,4 kW. CS 2250S svars ir 5,1 kg, un tā pilnais aprīkojums ir iespaidīgs: bez papildu instrumentiem izmantojams ķēdes spriegotājs, Spin Start funkcija, Clean Power dzinēja dizains, degvielas līmeņa pārbaudes lodziņš, gaisa attīrīšanas turbosistēma, viegli atverams gaisa filtra vāks un efektīva pretvibrācijas sistēma
Piegādes informācija
 
Kur:
Remtes iela 21, Rīga (aiz t/c "Spice" Rimi veikala)
Cena:
Bez maksas
Kad:
Ierodies pēc preces darba dienās 9 - 19

Kā:
Preces iespējams saņemt veikala darba laikā.
 
Kur:
Piegāde norādītajā adresē
Cena:
Bez maksas
Kad:
 
Kur:
56 pakomātos visā Latvijā
Cena:
Bez maksas
Kad:
Piegāde:
Veikalā
Ar kurjeru visā Latvijā
Piegādes punktos
Pasūti:
Šodien
Šodien
Šodien
Saņem:

Tādā valstī kā Zviedrija, kur 75 procenti zemes virsmas ir klāta mežiem, ir diezgan dabiski, ka mežsaimniecība ir viena no vissvarīgākajām komerciālajām nozarēm Tehnoloģisku uzlabojumu izstrāde ir vēl viena Zviedrijai raksturīga īpašība. Tāpēc nav nekāda sagadīšanās, ka pasaulē pirmais vienkāršais viena cilvēka ķēdes zāģis tika izgudrots Zviedrijā jau 1954. gadā, precīzāk Jonseredā — nelielā, rūpnieciskā ciematā, kas atrodas mežu ielokā dažus kilometrus uz ziemeļiem no Gēteborgas. 

Tajā laikā Ziemeļvalstu mežu kopienas no paaudzes paaudzē apdzīvoja profesionāli mežstrādnieki, rūdīti vīri, kuri dzīvoja un strādāja vienkāršos apstākļos un skarbā klimatā. Padarīt viņu dzīves mazāk grūtas un riskantas kļuva par vienu no Jonsered galvenajām misijām. 

Kopš tā laika Jonsered inženieri ir turpinājuši vadīt profesionālu ķēdes zāģu izstrādi līdz pat mūsdienu modeļiem, kā galvenās funkcijas nodrošinot novatoriskus risinājumus: daži no tiem — ķēdes bremze, vibrāciju slāpēšana un turbo gaisa attīrīšanas sistēma. Viņi ir arī izstrādājuši modernu apzāģēšanas tehniku, kā arī mācījuši šo efektīvo un darba apjomu samazinošo metodi visā pasaulē. 

Mūsdienu profesionālajiem un pusprofesionālajiem ķēdes zāģu lietotājiem Jonsered joprojām ir sinonīms patiesi efektīvam un uzticamam kolēģim mežā. Tomēr mūsu zināšanas par viegliem, efektīviem dzinējiem, ergonomiku un dabas aizsardzību ir bijušas pilna funkciju komplekta modeļu klāsta, ko Jonsered tagad piedāvā, pamatā. Mantojuma un pirmatklājēju gars, ko audzinām līdz pat mūsdienām.

Viss ir iespējams! Līzings dažu klikšķu attālumā!
Lai saņemtu apstiprinājumu līzinga saņemšanai, lūdzu aizpildiet zemāk esošo informāciju. Tuvākās dienas laikā ar Jums sazināsies mūsu speciālisti un informēs par līzinga apstiprinājumu. Vairāk informācijas par līzinga veidiem šeit!

Līzinga Veids


Saistītās grupas

woman's face
Kā varam palīdzēt?

Lūdzu, norādiet savu e-pastu, lai varam ar Jums sazināties!
Jūs varat mūs sasniegt skype: Skypeinserv.lv


Uz augšu