Atlaide:
-31%
Piegāde bezmaksas

Dzīvžogu šķēres 650W 600mm RHT6560RL 5133002123 RYOBI

Zīmols:
RYOBI
Preces kods:
5133002123
Noliktavā:
prece jāpasūta
Veikalā (Remtes 21, Rīga):
Cena ar PVN:
-31%
122,00
EUR
177,21 EUR

Tehniskā specifikācija:

Tips Elektriskais
Jauda, W 650
Svars, kg 4.3
Skaņas spiediena līmenis, dB(A) 78
Skaņas jaudas līmenis, dB(A) 100
Apgriezieni minūtē, min-1 1500
Ierīces izmēri (G/P/A), cm 104 x 23 x 19.5
Vibrāciju neskaidrība (K faktors), m/sec² 1.5
Asmens garums, cm 60
Barošana Ar vadu

Apraksts:

  • Jaudīgs 650 W motors ar augstu griezes momentu nodrošina lielisku griešanas sniegumu
  • 60 cm asmeņi, kas izgatavoti, izmantojot lāzergriešanu, un pēc tam apstrādāti ar dimanta slīpēšanu, nodrošina īpaši asu griezumu un teicamus griešanas rezultātus
  • Instruments ir piemērots lielu zaru griešanai, jo asmens gājiens ir 30 mm un instruments ir aprīkots ar zāģēšanas funkciju
  • Pretbloķēšanās sistēma novērš nejaušu asmens nobloķēšanos
  • Labi nolīdzsvarotā un vieglā konstrukcija ar pagriežamu aizmugures rokturi nodrošina lietotājam komfortablus darba apstākļus jebkurā griešanas pozīcijā
  • HedgeSweep™ piederums ļauj viegli atbrīvoties no atgriezumiem
  • Komplektācijā: HedgeSweep™ uzgalis, asmens futrālis
Piegādes informācija
 
Kur:
Remtes iela 21, Rīga (aiz t/c "Spice" Rimi veikala)
Cena:
Bez maksas
Kad:
Ierodies pēc preces darba dienās 9 - 19

Kā:
Preces iespējams saņemt veikala darba laikā.
 
Kur:
Piegāde norādītajā adresē
Cena:
Bez maksas
Kad:
 
Kur:
56 pakomātos visā Latvijā
Cena:
Bez maksas
Kad:
Piegāde:
Veikalā
Ar kurjeru visā Latvijā
Piegādes punktos
Pasūti:
Šodien
Šodien
Šodien
Saņem:

Uzņēmums Ryobi Limited tika dibināts 1943. gadā, Japānā, kā augstas kvalitātes lējumu ražotājs valsts rūpniecības nozarei. Neilgā laikā uzņēmums ir paplašinājis savu darbību sākot instrumentu, iespiedmašīnu, kā arī sporta inventāra izstrādi un ražošanu. Šobrīd Ryobi Limited ir liels, mūsdienīgs un starptautisks uzņēmums. Kompānijai ir 15 meitas uzņēmumi un, sadarbojoties ar tirgotājiem no vairāk nekā 60 valstīm, Ryobi Limited produkcija tiek pārdota 140 valstīs. Daudzveidīgas produkcijas ražošana nodrošina uzņēmuma finansiālo stabilitāti vienmēr mainīgajos pasaules tirdzniecības ekonomikas procesos.

Precīzas rūpnieciskās liešanas jomā RYOBI pārliecinoši iekļaujas starp pasaules līderiem. RYOBI ir plaši pazīstams detaļu piegādātājs automobiļu rūpniecībā. Pateicoties tam, ka uzņēmuma RYOBI ražotie lējumi ir augstas kvalitātes un ļoti uzticami tos izmanto vairāk nekā 2000 detaļās ap 100 japāņu automašīnu modeļos. Šādus rezultātus bija iespējams sasniegt tikai pateicoties smagam darbam un investīcijām uzņēmuma attīstībā. RYOBI ir vairāku rūpniecisko patentu īpašnieks, piemēram, sistēmai RNC (Ryobi New Casting) – jauna lējumu ražošanas sistēma, kas nodrošina izturīgāku un precizāku lējumu ražošanu.

1961. gadā tieka sākta maza formāta iespiedmašīnu ražošana.

1973. gadā Ryobi Limited sāk ražot elektroinstrumentus, kā arī dārza un benzīnmotora instrumentus – ēveles, dažu veidu ripzāģus, slīpmašīnas, pneimatiskos āmurus, perforatorus. Mazākā skaitā tika ražotas ierīces ar akumulatora modeļiem un smagā tehnika.

1997. gadā uzņēmumā ražotajiem instrumentiem tiek piešķirts sertifikāts.

1999. gadā TechTronic Inductries (TTI) – uzņēmums, kas specializējas profesionālo un mājsaimniecības instrumentu, kā arī dārza aprīkojuma piegādē, noslēdz licenzes līgumu ar Ryobi Limited un sāk izmantot zīmolu Ryobi elektorinstrumentu un dārza tehnikas pārdošanai un poplarizēšanai sakaņā ar noslēgto licenzēto līgumu. Šajā brīdī sākās jauns zīmola Ryobi stāsts, kas ir daudz interesantāks dārzkopjiem, zemniekiem, mājsaimniekiem un visiem, kas nespēj mierīgi nosēdēt neko nedarot. Visa Ryobi produkcija – gan elektroinstrumenti, gan dārza tehnika – tiek ražota rūpnīcās Ķīnā, kas pieder akciju sabiedrībai TTI. No šī brīža palielinās uzņēmuma interese par patēriņa precēm.

2010. gadā TTI veic zīmola Ryobi pārveidošanu – zīmols tiek mērķtiecīgi reklamēts, lai piešķirtu tam jaunu elpu. Par instrumentu firmas zīmi tiek izvēlēta spilgta salātzaļa krāsa. Tiek izlaisti 68 jauni produkti, kas bija kļuvuši kvalitatīvāki un pieejamāki klientiem.

Paplašinās celtniecības un dārzkopības instrumentu klāsts, parādās jauni finierzāģi, urbji, fēni, ēveles kā arī trimmeri, pļaujmašīnas, dārza zāģi u.t.t. Uzņēmums RYOBI neatstāj novārtā arī darba galdus un iekārtas, jo šajā tirgus sektorā kompānijai ir ļoti labas pozīcijas. Ievērojami pieaug metālapstrādēs un kokapstrādes darba galdu (ierīču) piedāvājums. Notiek to modernizācija ar novatoriskām inovācijām, kas nodrošina uzņēmuma pozīcijas kā uzticamam šāda veida preču piegādātājam.

Viss ir iespējams! Līzings dažu klikšķu attālumā!
Lai saņemtu apstiprinājumu līzinga saņemšanai, lūdzu aizpildiet zemāk esošo informāciju. Tuvākās dienas laikā ar Jums sazināsies mūsu speciālisti un informēs par līzinga apstiprinājumu. Vairāk informācijas par līzinga veidiem šeit!

Līzinga Veids

  • Pateicoties savā klasē labākajai tehnoloģijai un inovācijām, Ryobi piedāvā 3 gadu garantiju visiem saviem maiņstrāvas elektriskajiem un akumulatora instrumentiem, tostarp 18 V ONE+ sistēmai un 36 V instrumentu klāstam.*
  • Mēs piedāvājam 3 gadu garantiju akumulatora vai maiņstrāvas elektriskajiem instrumentiem, izņemot piederumiem un detaļām, kuras tiek pakļautas dabiskam un normālam nodiluma procesam.
  • Lai iegūtu pilnīgu informāciju par garantijas noteikumiem, lūdzu, skatiet mūsu garantijas noteikumus lietotāja rokasgrāmatā.

*Izņemot benzīna instrumentus, kuriem saglabājas standarta 2 gadu garantija.


woman's face
Kā varam palīdzēt?

Lūdzu, norādiet savu e-pastu, lai varam ar Jums sazināties!
Jūs varat mūs sasniegt skype: Skypeinserv.lv


Uz augšu