Atlaide:
-32%

Triecienurbjmašīna GSR36VE-2-LI 06019C0100 BOSCH

Zīmols:
BOSCH
Preces kods:
06019C0100
Noliktavā:
Pieejams noliktavā
Veikalā (Remtes 21, Rīga):
Jautā par pieejamību
Atsauksmes par mums:
Cena ar PVN:
-32%
699,00
EUR
1027,83 EUR

Dāvana

Bezmaksas piegāde

Tehniskā specifikācija:

Tips Triecienskrūvgriezis
Barošana Ar akumulatoru
Ātrumu skaits 2
Apgriezieni minūtē, min-1 1800
Maks. griezes moments, Nm 100
Patronas izmērs, mm 13
Maks. diametrs kokā, mm 102
Maks. diametrs tēraudā, mm 16
Spriegums, V 36
Kapacitāte, Ah 4
Uzlādes laiks, min 80
Koferis
Ātruma regulācija
Maks. skrūvju diametrs, mm 12

Apraksts:

 • Ārkārtīgi spēcīgs instruments: tas nodrošina griezes momentu 100 Nm, kas dod iespēju veikt pat vissmagākos skrūvēšanas un urbšanas darbus – tai skaitā ar 2. pārnesumu ieskrūvēt mīkstā kokā skrūves ar izmēru līdz 8 x 280 mm
 • Ārkārtīgi ērts: atsitiena kontroles funkcija Kickback Control paaugstina lietošanas drošību, salīdzinot ar elektroinstrumentiem, kuriem nav šīs funkcijas. Ja elektroinstruments sāk pēkšņi rotēt ap urbšanas asi, tas izslēdzas.
 • Elektroniskā dzinēja aizsardzība (EMP) ar papildu temperatūras devēju ļauj pasargāt dzinēju no pārslodzes un nodrošina tam lielu kalpošanas laiku
 • Bosch elektroniskā elementu aizsardzība (ECP) ļauj pasargāt akumulatoru no pārslodzes, pārkaršanas un dziļās izlādes
 • Vairāk, nekā par 50% lielāks akumulatora darbības laiks, pateicoties jaunajiem 4,0 Ah akumulatoriem ar Bosch CoolPack tehnoloģiju (salīdzinot ar 36V/2,6 Ah akumulatoriem)
 • Jaunas konstrukcijas papildrokturis ar viļņotu profilu un vienkāršu stiprināšanas mehānismu, kas ļauj to ātri nostiprināt un noņemt un nodrošina stingru sēžu
 • Jaunie CoolPack akumulatori nodrošina optimālu siltuma izstarošanu, kas ļauj palielināt kalpošanas laiku pat par 100% (salīdzinot ar Li-Ion akumulatoriem bez tehnoloģijas CoolPack)
 • Iebūvēta apgaismojošā mirdzdiode ar pēcapgaismošanas funkciju spoži izgaismo apstrādes vietu arī vājā apgaismojumā
 • Komplektācijā: 2 akumulatori 4.0Ah, lādētājs AL 3640 CV, Koferis L-Boxx
Piegādes informācija
 
Kur:
Remtes iela 21, Rīga (aiz t/c "Spice" Rimi veikala)
Cena:
Bez maksas
Kad:
Rīt (17.10) *

Informācija:
Preci vari saņemt veikala darba laikā no plkst. 9:00 - 19:00.
 
Kur:
Piegāde norādītajā adresē
Cena:
5 EUR
Kad:
Piektdien (18.10)

Informācija:
 
Kur:
115 pakomātos visā Latvijā
55 Circle K visā Latvijā
440 pasta nodaļās visā Latvijā
Cena:
3 EUR
3 EUR
3 EUR
Kad:
Piektdien (18.10)
Piektdien (18.10)
Piektdien (18.10)

Informācija:
Piegāde:
Veikalā
Ar kurjeru visā Latvijā
Piegādes punktos
Pasūti:
Šodien
Šodien
Šodien
Saņem:
Rīt (17.10) *
Piektdien (18.10)
Piektdien (18.10)
* Saņemšanas laiks ir norādīts pie nosacījuma, ka prece ir pieejama noliktavā un nauda ir saņemta INSERV.LV kontā līdz norādītajam pasūtīšanas laikam.

Zīmols Bosch ir pazīstams kopš 1886.gada. Tas ir zīmols, kuru raksturo vācu kvalitāte.

Tieši Bosch var lepoties ar virkni jaunatklājumu, kas mainījuši pasauli, piemēram, 1902.gadā izgudrotās aizdedzes sveces, 1922.gadā izgudrotā baterija, 1930.gadā izgudrotais degvielas filtrs. Tie bijuši vieni no pirmajiem lielajiem panākumiem Bosch vēsturē, tomēr ar to viss tikai sākās. Uzņēmums allaž tiecies pēc jauniem atklājumiem, izmantojis visas pieejamās tehnoloģijas, līdz ar to vienmēr turējies kā līderis savā jomā.

Bosch piedāvājumā atrodami instrumenti celtniecībai, dārza darbiem, akumulatori un auto spuldzes, kā arī darba apģērbs un aizsarglīdzekļi. Bosch rūpējas par to, lai darbs tiktu izdarīts profesionāli arī tad, ja neesat meistars. Ar labiem instrumentiem iespējams paveikt teju neiespējamo.

Bosch kvalitāte ir atzīta visā pasaulē. Tas ir zīmols ar ilgu un pamatīgu vēsturi, ar lieliem nopelniem un darba sparu. Sortiments tiek nepārtraukti papildināts un uzlabots, klientu vēlmes uzklausītas, lai arvien uzlabotu piedāvājumu un preču kvalitāti.

Bosch var lepoties ar savu plašo piedāvājumu un patiesi kvalitatīviem, pasaulē atzītiem produktiem.

bosch

Viss ir iespējams! Līzings dažu klikšķu attālumā!
Lai saņemtu apstiprinājumu līzinga saņemšanai, lūdzu aizpildiet zemāk esošo informāciju. Tuvākās dienas laikā ar Jums sazināsies mūsu speciālisti un informēs par līzinga apstiprinājumu. Līzinga pakalpojumu nodrošina kredītiestāde INBANK Latvia. Vairāk informācijas vaicā mūsu pārdevējiem vai meklē https://www.inbank.lv/

Līzinga Veids

Kontaktinformācija

Dokumenta informācija

Kredītsaistību informācija

 • Bosch profesionālo instrumentu garantija: 1+2 gadi. Iegādājoties Bosch elektroinstrumentu, 1 gada garantija tiek piešķirta automātiski. Ja mēneša laikā no produkta iegādes preci reģistrēsiet Bosch mājaslapā, iegūsiet papildus 2 gadu garantiju. Kopumā - 3 gadu garantija
 • Instrumentus remontam pieņem visi autorizētie Bosch instrumentu tirgotāji
 • Bosch instrumentu serviss: Bosch servisu centri uzreiz var piedāvāt vairāk nekā 90% rezerves daļu. Rezerves daļas ir pieejamas 10 gadus pēc konkrētā elektroinstrumenta ražošanas pārtraukšanas, līdz ar to apkope tiek nodrošināta arī vecākām ierīcēm.

Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons