Atlaide:
-32%

Atskaldāmais āmurs GSH11E 0611316708 BOSCH

Zīmols:
BOSCH
Preces kods:
0611316708
Pieejamība:
Jautā par pieejamību
Atsauksmes par mums:
Cena ar PVN:
-32%
610,00
EUR
900,78 EUR

Dāvana

Bezmaksas piegāde

Tehniskā specifikācija:

Tips Atskaldāmais āmurs
Barošana Ar vadu
Jauda, W 1500
Svars, kg 10.1
Triecienu skaits minūtē 1890
Trieciena spēks, J 25
Urbja/ kalta, stiprinajums SDS Max
Koferis
Ātruma regulācija
Pakāpeniskā iedarbināšana

Apraksts:

Labākais savā klasē. Ar lielu enerģiju 60 minūtēs apstrādā 490 kg betona. Ideāli piemērots atveru izsišanai un izlaušanai instalāciju, remonta un celtniecības darbos, kā arī komunālo dienestu vajadzībām. Uzlabots blīvējums pasargā no putekļiem un nodrošina ilgu darba mūžu. Ātruma stabilizators garantē nemainīgu triecienu frekvenci arī pie palielinātas slodzes. Servisa displejs. Kalta nofiksēšana 12 dažādās slīpuma pozīcijās. Minimāla vibrācija darbībā un tukšgaitā. Neliels piespiešanas spēks. Pa perimetru regulējams un iestādāms papildrokturis. Rokturis ar mīksta materiāla pārklājumu. Plats bīdāmais slēdzis. SDS-max darbinstrumenta stiprināšanas sistēma ar aizsardzību no putekļiem. Pašatslēdzošās kolektora oglekļa sukas. Piemērots arī kreiļiem. Ietilpīgs instrumentu koferis.

Komplektā: plakans kalts 400x25mm

Piegādes informācija
 
Kur:
Remtes iela 21, Rīga (aiz t/c "Spice" Rimi veikala)
Cena:
Bez maksas
Kad:

Informācija:
Preci vari saņemt veikala darba laikā no plkst. 9:00 - 19:00.
 
Kur:
Piegāde norādītajā adresē
Cena:
5 EUR
Kad:

Informācija:
 
Kur:
115 pakomātos visā Latvijā
55 Circle K visā Latvijā
440 pasta nodaļās visā Latvijā
Cena:
3 EUR
3 EUR
3 EUR
Kad:

Informācija:
Piegāde:
Veikalā
Ar kurjeru visā Latvijā
Piegādes punktos
Pasūti:
Šodien
Šodien
Šodien

Zīmols Bosch ir pazīstams kopš 1886.gada. Tas ir zīmols, kuru raksturo vācu kvalitāte.

Tieši Bosch var lepoties ar virkni jaunatklājumu, kas mainījuši pasauli, piemēram, 1902.gadā izgudrotās aizdedzes sveces, 1922.gadā izgudrotā baterija, 1930.gadā izgudrotais degvielas filtrs. Tie bijuši vieni no pirmajiem lielajiem panākumiem Bosch vēsturē, tomēr ar to viss tikai sākās. Uzņēmums allaž tiecies pēc jauniem atklājumiem, izmantojis visas pieejamās tehnoloģijas, līdz ar to vienmēr turējies kā līderis savā jomā.

Bosch piedāvājumā atrodami instrumenti celtniecībai, dārza darbiem, akumulatori un auto spuldzes, kā arī darba apģērbs un aizsarglīdzekļi. Bosch rūpējas par to, lai darbs tiktu izdarīts profesionāli arī tad, ja neesat meistars. Ar labiem instrumentiem iespējams paveikt teju neiespējamo.

Bosch kvalitāte ir atzīta visā pasaulē. Tas ir zīmols ar ilgu un pamatīgu vēsturi, ar lieliem nopelniem un darba sparu. Sortiments tiek nepārtraukti papildināts un uzlabots, klientu vēlmes uzklausītas, lai arvien uzlabotu piedāvājumu un preču kvalitāti.

Bosch var lepoties ar savu plašo piedāvājumu un patiesi kvalitatīviem, pasaulē atzītiem produktiem.

bosch

Viss ir iespējams! Līzings dažu klikšķu attālumā!
Lai saņemtu apstiprinājumu līzinga saņemšanai, lūdzu aizpildiet zemāk esošo informāciju. Tuvākās dienas laikā ar Jums sazināsies mūsu speciālisti un informēs par līzinga apstiprinājumu. Līzinga pakalpojumu nodrošina kredītiestāde INBANK Latvia. Vairāk informācijas vaicā mūsu pārdevējiem vai meklē https://www.inbank.lv/

Līzinga Veids

Kontaktinformācija

Dokumenta informācija

Kredītsaistību informācija

  • Bosch profesionālo instrumentu garantija: 1+2 gadi. Iegādājoties Bosch elektroinstrumentu, 1 gada garantija tiek piešķirta automātiski. Ja mēneša laikā no produkta iegādes preci reģistrēsiet Bosch mājaslapā, iegūsiet papildus 2 gadu garantiju. Kopumā - 3 gadu garantija
  • Instrumentus remontam pieņem visi autorizētie Bosch instrumentu tirgotāji
  • Bosch instrumentu serviss: Bosch servisu centri uzreiz var piedāvāt vairāk nekā 90% rezerves daļu. Rezerves daļas ir pieejamas 10 gadus pēc konkrētā elektroinstrumenta ražošanas pārtraukšanas, līdz ar to apkope tiek nodrošināta arī vecākām ierīcēm.

Saistītās grupas

Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons