Atlaide:
-22%
Piegāde bezmaksas

Perforators GBH3-28DFR 061124A000 BOSCH

Zīmols:
BOSCH
Preces kods:
061124A000
Noliktavā:
mazāk par 5
Veikalā (Remtes 21, Rīga):
prece jāpasūta
Cena ar PVN:
-22%
398,00
EUR
507,14 EUR

Tehniskā specifikācija:

Barošana Ar vadu
Tips Perforators
Jauda, W 800
Svars, kg 3.60
Apgriezieni minūtē, min-1 900
Triecienu skaits minūtē 4000
Trieciena spēks, J 3.1
Maks. diametrs kokā, mm 30
Maks. diametrs betonā, mm 28
Maks. diametrs tēraudā, mm 13
Koferis

Apraksts:

  • Liela urbšanas ražība un par 20% augstāka atskaldīšanas jauda, nekā citiem šīs klases perforatoriem
  • Bosch pretvibrācijas sistēma Vibration Control nodrošina nelielu vibrācijas līmeni (tikai 13 m/s²), ļaujot ērti strādāt
  • Pateicoties L veida konstrukcijai, tiek nodrošināts vienmērīgs svara sadalījums, kas atvieglo turēšanu un ļauj ērti darīt darbu
  • Pagriežama kolektora ogļu suku plāksne ļauj panākt vienādu griezes momentu abiem darbvārpstas griešanās virzieniem
  • Nomaināma urbjpatrona ļauj ātri mainīt darba veidu, pārejot no triecienurbšanas betonā uz rotācijas urbšanu kokā un metālā
  • Rotācijas izslēgšana, veicot apstrādi ar kaltu
  • Kustīgs lodveida kabeļa ievads novērš kabeļa vadu lūzumus
  • Trieciendarbības izslēgšana, veidojot urbumus kokā un metālā
Piegādes informācija
 
Kur:
Remtes iela 21, Rīga (aiz t/c "Spice" Rimi veikala)
Cena:
Bez maksas
Kad:
Ierodies pēc preces darba dienās 9 - 19

Kā:
Preces iespējams saņemt veikala darba laikā.
 
Kur:
Piegāde norādītajā adresē
Cena:
Bez maksas
Kad:
 
Kur:
56 pakomātos visā Latvijā
Cena:
Bez maksas
Kad:
Piegāde:
Veikalā
Ar kurjeru visā Latvijā
Piegādes punktos
Pasūti:
Šodien
Šodien
Šodien
Saņem:
Trešdien (25.04)
Ceturtdien (26.04)
Ceturtdien (26.04)

Bosch zīmola instrumenti tiek iedalīti šādās grupās:

• Zilie Bosch instrumenti – paredzēti profesionāļiem. Tie atbilst augstākajām jaudas un precizitātes prasībām, kas savukārt nodrošina lieliskus profesionālā darba rezultātus. Lielākajai instrumentu daļai ir uzlabota pārvietošanas un uzglabāšanas sistēma - L-BOXX, kas dod iespēju savienot kopā vairākas instrumentu kastes.

• Zaļie Bosch instrumenti - radīti lietošanai mājsaimniecībā vai dārzā. Šīs grupas instrumentu priekšrocības ir optimāla kvalitāte, jaunāko tehnoloģiju izmantošana un saprātīga cena.

• Bosch mērinstrumenti - instrumenti mājai un rūpniecībai. Izmantojami šādu darbu veikšanai: attālumu mērīšanai, leņķa un slīpuma noteikšanai, kā arī slēptu vadu, koka un metāla meklēšanai.

• Bosch aksesuāri - piedāvājumā vairāk nekā 8000 preču, to skaitā betona, koka un metāla urbji; kalti; skrūvgriežu uzgaļi un to turētāji; daudzfunkcionāli urbji; urbju uzgaļi stiklam un keramiskajām flīzēm, u.c.

Robert Bosch GmbH pieder tādi zīmoli kā Bosch, Hawers, Skil, CST/berger, Dremel, RotoZip, Freud, Vermon American un daudzi citi.

VĒSTURE

Uzņēmumu, kas šodien ir pazīstams kā Robert Bosch GmbH, 1886. gadā Štutgartē dibināja Roberts Bošs (Robert Bosch). Roberts Bošs bija nozīmīgs sabiedriskais darbinieks un daudzu tehnoloģisko izgudrojumu autors. Tagad nu jau vairāk nekā pirms 120 gadiem dibinātais uzņēmums ir vadošais automobiļu rūpniecībā izmantoto daļu nodrošinātājs. 2012. g. uzņēmuma apgrozījums sasniedza 52.3 miljardus. 60% apgrozījuma sastāda automobiļu rūpniecība, pārejos - rūpnieciskās iekārtas, sadzīves tehnika un elektroinstrumenti. 80% no elektroinstrumentu tirdzniecības aizņem preces, kas ražotas pēdējo 2 gadu laikā. Uzņēmumam Bosch ir vairāk nekā 4000 patentu, kas liecina par to, ka uzņēmums ir ļoti inovatīvs, īpaši lielu uzmanību pievēršot bezvadu instrumentiem.

Viss ir iespējams! Līzings dažu klikšķu attālumā!
Lai saņemtu apstiprinājumu līzinga saņemšanai, lūdzu aizpildiet zemāk esošo informāciju. Tuvākās dienas laikā ar Jums sazināsies mūsu speciālisti un informēs par līzinga apstiprinājumu. Vairāk informācijas par līzinga veidiem šeit!

Līzinga Veids

• Bosch profesionālo instrumentu garantija: 1+2 gadi. Iegādājoties Bosch elektroinstrumentu, 1 gada garantija tiek piešķirta automātiski. Ja mēneša laikā no produkta iegādes preci reģistrēsiet Bosch mājaslapā, iegūsiet papildus 2 gadu garantiju. Kopumā - 3 gadu garantija.
• Instrumentus remontam pieņem visi autorizētie Bosch instrumentu tirgotāji
• Bosch instrumentu serviss: Bosch servisu centri uzreiz var piedāvāt vairāk nekā 90% rezerves daļu. Rezerves daļas ir pieejamas 10 gadus pēc konkrētā elektroinstrumenta ražošanas pārtraukšanas, līdz ar to apkope tiek nodrošināta arī vecākām ierīcēm.


Saistītās grupas

woman's face
Kā varam palīdzēt?

Lūdzu, norādiet savu e-pastu, lai varam ar Jums sazināties!
Jūs varat mūs sasniegt skype: Skypeinserv.lv


Uz augšu