Atlaide:
-28%

Frēze 1600W RRT1600-K 5133002421 RYOBI

Zīmols:
RYOBI
Preces kods:
5133002421
Pieejamība:
Pieejams veikalā
Cena ar PVN:
-28%
144,00
EUR
201,00 EUR

Dāvanas

Bezmaksas piegāde
0% līzings

Tehniskā specifikācija:

Tips Virsfrēze
Barošana Ar vadu
Jauda, W 1600
Svars, kg 7.6
Apgriezieni minūtē, min-1 26000
Patronas izmērs, mm 6/8
Frēzēšanas dziļums, mm 55
Iepakojuma izmērs(G/P/A), cm 34 x 18 x 39

Apraksts:

  • Jaudīgā 1600 vatu frēzmašīna atvieglo jūsu kokapstrādes darbus un ir ideāli piemērota skapju izgatavošanai
  • 0-55 mm iegrimuma dziļums un precīza augstuma regulēšana precīzai vadībai un atkārtotiem griezumiem, izmantojot tos pašus iestatījumus
  • Laidenās palaides funkcija un lietošanas laikā veicamā ātruma vadība nodrošina lietotājam instrumenta darbības laikā maksimālu vadību
  • Caurspīdīgs skaidu aizsargs novirza skaidas, lai jūs vienmēr redzētu griezuma līniju.
  • Komplektācijā iekļauti 5 visbiežāk izmantotie griežņi, lai jau pašā sākumā nodrošinātu jums plašas frēzēšanas iespējas
  • Komplektācijā: 1 x 6 mm diametra taisnzobu cilindriskā frēze, 1 x 6 mm V veida gropju veidošanas frēze, 1 x bezdelīgastes savienojumu frēze, 1 x noapaļošanas frēze, 1 x noslīpinājuma frēze, 1 x paralēlā vadotne, šablona vadotne, skaidu nosūcēja pieslēgvieta, 1 x 6 mm spīļčaula, 1 x 8 mm spīļčaula, 1 x uzgriežņu atslēga.
Piegādes informācija
 
Kur:
Remtes iela 21, Rīga (aiz t/c "Spice" Rimi veikala)
Cena:
Bez maksas
Kad:
Šodien (22.05)

Informācija:
Preci vari saņemt veikala darba laikā no plkst. 9:00 - 19:00.
 
Kur:
Piegāde norādītajā adresē
Cena:
5 EUR
Kad:
Rīt (23.05) *

Informācija:
 
Kur:
115 pakomātos visā Latvijā
55 Circle K visā Latvijā
440 pasta nodaļās visā Latvijā
Cena:
3 EUR
3 EUR
3 EUR
Kad:
Rīt (23.05) *
Rīt (23.05) *
Rīt (23.05) *

Informācija:
Piegāde:
Veikalā
Ar kurjeru visā Latvijā
Piegādes punktos
Pasūti:
Šodien
Šodien
Šodien
Saņem:
Šodien (22.05)
Rīt (23.05) *
Rīt (23.05) *
* Saņemšanas laiks ir norādīts pie nosacījuma, ka prece ir pieejama noliktavā un nauda ir saņemta INSERV.LV kontā līdz norādītajam pasūtīšanas laikam.

Ryobi ir viens no lielākajiem un inovatīvākajiem elektrisko instrumentu ražotajiem pasaulē, kas specializējas profesionālu elektrisko instrumentu ražošanā, piedāvājot tos par patiesi pieejamām cenām. Tādēļ Ryobi zīmolu izvēlas miljoniem namīpašnieku, galdnieku, amatieru un mājamatnieku.

Uzņēmums savu darbību uzsāka 1943.gadā Japānā un vēl aizvien ar panākumiem darbojas auto ražošanas un iespiedmašīnu ražošanas jomā. Ryobi kvalitatīvās rezerves daļas izmanto vairāki auto ražotāji. Uzņēmums ar savu pieredzi ir iekarojis arī elektrisko instrumentu tirgu un šī zīmola instrumentus izvēlas tie, kas grib darbu paveikt ar patiesi lielisku rezultātu!

Ryobi produkcija tiek ražota pašu fabrikās Vācijā, ASV, Hong Hongā un Ķīnā. Ryobi uzņēmumos strādā augsti kvalificēti inženieri un speciālisti. Tie ar mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību izstrādā instrumentus, kas spēj apmierināt visprasīgākos klientus. Ryobi tehnika ir ieguvusi īpašu popularitāti nopietnos darba objektos – celtniecības laukumos un darbnīcās.

Pastāvīgajiem klientiem uzņēmums ikreiz ļauj pārliecinieties par  uzticamību, izturību un Ryobi instrumentu rentablitāti, tie ir viegli kopjami un uzturami.  Firmas sortiments ar jauniem instrumentiem papildinās teju ik dienu.

Viss ir iespējams! Līzings dažu klikšķu attālumā!
Lai saņemtu apstiprinājumu līzinga saņemšanai, lūdzu aizpildiet zemāk esošo informāciju. Tuvākās dienas laikā ar Jums sazināsies mūsu speciālisti un informēs par līzinga apstiprinājumu. Vairāk informācijas vaicā mūsu pārdevējiem vai meklē https://www.inbank.lv/

Līzinga Veids

Kontaktinformācija

Dokumenta informācija

Kredītsaistību informācija

  • Pateicoties savā klasē labākajai tehnoloģijai un inovācijām, Ryobi piedāvā 3 gadu garantiju visiem saviem maiņstrāvas elektriskajiem un akumulatora instrumentiem, tostarp 18 V ONE+ sistēmai un 36 V instrumentu klāstam.*
  • Mēs piedāvājam 3 gadu garantiju akumulatora vai maiņstrāvas elektriskajiem instrumentiem, izņemot piederumiem un detaļām, kuras tiek pakļautas dabiskam un normālam nodiluma procesam.
  • Lai iegūtu pilnīgu informāciju par garantijas noteikumiem, lūdzu, skatiet mūsu garantijas noteikumus lietotāja rokasgrāmatā.

*Izņemot benzīna instrumentus, kuriem saglabājas standarta 2 gadu garantija.


Saistītās grupas

woman's face
Kā varam palīdzēt?

Lūdzu, norādiet savu e-pastu, lai varam ar Jums sazināties!
Jūs varat mūs sasniegt skype: Skypeinserv.lv


Uz augšu