Sambla-septik, līdzeklis sūnu noņemšanai (koncentrāts) 5L

Zīmols:
AES
Preces kods:
15-00204
Pieejamība:
Jautā par pieejamību
Atsauksmes par mums:
Cena ar PVN:
31,21
EUR

Apraksts:

Aktīvās vielas: Četraizvietotā amonija savienojumi, benzyl-C 12-16-alkildimetil-,hlorīdi:<4,5%; Četraizvietotā amonija savienojumi, benzyl-C 12-18-alkildimetil-,hlorīdi:<4,5%

Efektīvi noņem sūnas, aļģes, ķērpjus no jebkuras cietas virsmas (jumti, akmens, koka virsmas, ģipša veidojumi, betons utt.). Līdzeklis nosedz virsmu ar aizsargslāni, kas saglabājās 4 gadus. Sambla-septik ir caurspīdīgs šķidrums, kas ir gatavs izmantošanai. Lai sasniegtu maksimālo efektu ir nepieciešams, lai apmēram 6 stundas pēc apstrādes nelītu lietus. Pēc tam izžuvušos pārpalikumus notīra ar birsti. Apstrādājot jumtus, kuri klāti ar biezu sūnu slāni, pirms apstrādes to jānotīra ar cietu birsti, pēc iespējas noņemot lielāku sūnu daudzumu.

Lietošana un dozēšana: lieto atšķaidītu ar ūdeni (1 litru Sambla-Septik koncentrāta atšķaida ar 2 – 4 litriem ūdens). Gatavu šķidrumu izsmidzina ar rokas smidzinātājiem vai uzklāj ar otu. Ar 1 l gatava šķidruma var apstrādāt 4 m2. Ar 5 l koncentrāta var apstrādāt 60 – 100 m2.

Apstrādi ir ieteicams veikt siltā un sausā laikā. Pirms apstrādes notīriet lielos sūnu gabalus. Apsmidziniet virsmu ar līdzekli. Lai sasniegtu maksimālo efektu ir nepieciešams, lai apmēram 6 stundas pēc apstrādes nelītu lietus. Izvairieties no līdzekļa nokļūšanas uz zāles. Sūnas, aļģes un ķērpji pārstāj augt uzreiz pēc apstrādes un tiek galīgi iznīcināti 1-2 nedēļu laikā. Pēc tam izžuvušos pārpalikumus notīra ar birsti. Apstrādājot jumtus, kuri klāti ar biezu sūnu slāni, pirms apstrādes to jānotīra ar cietu birsti, pēc iespējas noņemot lielāku sūnu daudzumu. Ļoti aizaugušas virsmas rekomendē apstrādāt atkārtoti.

Drošība: Izvairīties no kontakta ar ādu, acīm un miglas vai aerosola ieelpošanas. Uzglabāt temperatūra no +5 līdz +30 ° C. Tukšu iepakojumu izskalot un izvest kopa ar sadzīves atkritumiem.

Iepakojumi: 5 l (koncentrāts)

Piegādes informācija
 
Kur:
Remtes iela 21, Rīga (aiz t/c "Spice" Rimi veikala)
Cena:
Bez maksas
Kad:

Informācija:
Preci vari saņemt veikala darba laikā no plkst. 9:00 - 19:00.
 
Kur:
Piegāde norādītajā adresē
Cena:
5 EUR
Kad:

Informācija:
 
Kur:
115 pakomātos visā Latvijā
55 Circle K visā Latvijā
440 pasta nodaļās visā Latvijā
Cena:
3 EUR
3 EUR
3 EUR
Kad:

Informācija:
Piegāde:
Veikalā
Ar kurjeru visā Latvijā
Piegādes punktos
Pasūti:
Šodien
Šodien
Šodien

Preces cena ir pārāk maza līzingam.


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons