ArboBand līmpapīri insektu izķeršanai, papīra loksnes (5gab.

Zīmols:
AES
Preces kods:
15-50640
Noliktavā:
Pieejams noliktavā
Veikalā (Remtes 21, Rīga):
Jautā par pieejamību
Atsauksmes par mums:
Cena ar PVN:
1,90
EUR

Tehniskā specifikācija:

Veids Līmslazds
Insektu tips Lidojošiem insektiem

Apraksts:

Slazdi pievilina un izķer baltblusiņas, lapputis, odus, moskītus, mušas, lapsenes u.c. insektus siltumnīcās, laukos, augļu dārzos, mazdārziņos, iekštelpās, dzīvnieku barotavās, augļu un pārtikas produktu noliktavās. Līdzeklis nesatur toksiskas vielas, ir drošs un viegls izmantošanā. To var piekarināt vai arī nofiksēt pie stienīšiem. Sniedz ilgstošu iedarbību, nav pakļauts laika apstākļiem un mitrumam. Lieliska alternatīva toksiskiem kaitēkļu apkarošanas līdzekļiem. Slazds var būt izmantojams arī kā monitors kaitēkļu daudzuma noteikšanai.

Lietošanas instrukcija: Izņemiet slazdu paciņu āra no iepakojuma, noņemiet aizsargpapīru. Slazdus atdaliet vienu no otra ar ātru kustību, lai nesabojātu līmslāni un tie ir gatavi izmantošanai. Izmantojot slazdus ārpus telpām ir jāņem vērā vēja un putekļu iedarbību.

Siltumnīcās: slazdus novieto uz visaugstākiem augiem (apm. 10-12 gb uz 100 m²). Augu augšanas laikā slazdus pārvieto augstāk. Lai izmantotu kā monitorus, ieteicams turēt dažus slazdus vietās, kur var parādīties kaitēkļi.

Laukos: kā monitorus izvieto lielos slazdus. Kukaiņu izķeršanai (t.sk., visu veidu mušiņu, kuras dzīvo augļu kokos) izkarina no 4 līdz 12 slazdiem uz koka, atkarībā no infestācijas līmeņa un koka lieluma. Slazdi nav kaitīgi bitēm, jo tās, atšķirībā no citiem kukaiņiem, nereaģē uz dzeltenu krāsu.

Dzīvnieku barotavās: vietās, kur ir labi mušu vairošanās apstākļi nepieciešams izvietot 2-4 slazdiņus uz katriem 10 m². Citur iekštelpās (mājās, noliktavās, u.c.) slazdu skaits ir atkarīgs no infestācijas pakāpes. Ir ieteicams labi nofiksēt slazdu, lai tas ir stabils, nešūpotos un nodrošinātu augstu iedarbības efektivitati.

Izmērs: 10 x 20 cm

Piegādes informācija
 
Kur:
Remtes iela 21, Rīga (aiz t/c "Spice" Rimi veikala)
Cena:
Bez maksas
Kad:
Rīt (13.11) *

Informācija:
Preci vari saņemt veikala darba laikā no plkst. 9:00 - 19:00.
 
Kur:
Piegāde norādītajā adresē
Cena:
5 EUR
Kad:
Ceturtdien (14.11)

Informācija:
 
Kur:
115 pakomātos visā Latvijā
55 Circle K visā Latvijā
440 pasta nodaļās visā Latvijā
Cena:
3 EUR
3 EUR
3 EUR
Kad:
Ceturtdien (14.11)
Ceturtdien (14.11)
Ceturtdien (14.11)

Informācija:
Piegāde:
Veikalā
Ar kurjeru visā Latvijā
Piegādes punktos
Pasūti:
Šodien
Šodien
Šodien
Saņem:
Rīt (13.11) *
Ceturtdien (14.11)
Ceturtdien (14.11)
* Saņemšanas laiks ir norādīts pie nosacījuma, ka prece ir pieejama noliktavā un nauda ir saņemta INSERV.LV kontā līdz norādītajam pasūtīšanas laikam.

Preces cena ir pārāk maza līzingam.


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons