Jaunumi

Kādi ir raidera plusi un mīnusi?

Daudzi ainavu apsaimniekotāji un māju īpašnieku bez raidera nevar veikt nepieciešamos darbus. Šie jaudīgie instrumenti pagalma aprūpi var padarīt par vieglu brīzi, taču Inserv.lv patērētājiem atgādina, ka ir rūpīgi jāizvērtē vai tiešām šis transportlīdzeklis ir nepieciešams vai pietiks arī ar jaudīgu zāles pļāvēju. Iesakām klientiem iepazīties ar raidera plusiem un mīnusiem pirms tā iegādes!

Kā izmantot zaru smalcinātāja piedāvātās iespējas uz visiem 100%?

Vai esat kļuvis par zaru smalcinātāja īpašnieku? Apsveicam! Šajā rakstā jūs uzzināsiet par visām šīs tehnikas īpatnībām, varēsiet patstāvīgi sagatavot to sezonai, izvēlēties vislabāko tā uzstādīšanas vietu un uzzināsiet kā gūt lieliskus lietošanas rezultātus.

  1. Iepriekšēja sagatavošanās
  2. Smalcināšanas procesa laikā
  3. Jūsu aizsardzība
  4. Pareiza uzglabāšana – tas ir ieguldījums drošai lietošanai

Kā izvēlēties zāles pļāvēju?

Kā uzturēt zālienu labā kārtībā? Palīdzēs zāles pļaujmašīna. Lai to izdarītu, ir svarīgi atrast modeli. Liels sortiments un daudzi tehniskie raksturlielumi dažkārt noved pircēju strupceļā. Mēs piedāvāsim dažādus tehnikas veidus, stāstīsim par to barošanas veidiem, izvēles pamatparametriem un noderīgām palīgierīcēm. Vai vēlaties nopļaut nelielu zālienu mājas priekšā vai futbola laukumu? Katram uzdevumam ir piemērota tehnika, ar kuru rūpēties par zālienu būs viegli! 

Kā izvēlēties zaru smalcinātāju?

Jūsu dārzs lēnām sāk aizaugt ar veciem un sausiem zariem un kartupeļu lakstiem, kas neatlaidīgi nevēlas sapūt komposta bedrē. Zemei nepieciešami derīgi dabas mēslojumi, taču tos nav kur iegūt, bet lietot ķimikālijas nevēlaties. Ko darīt? Visas šīs situācijas var atrisināt vienā paņēmienā. Jāiegādājas dārza smalcinātājs.

4 dārza traktora labakās priekšrocības

Dārza traktors jeb raiders ir luksusa prece. Lielāka daļa cilvēku, kas to var atļauties, tos pērk dažādu iemeslu dēļ. Visbiežāk viņiem ir liels pagalms, kura pļaušanai ir nepieciešams ilgs laiks. Viņi labprātāk pavada laiku atpūšoties un zvilnot šūpuļtīklos, nekā stumjot zāles pļāvēju. Neatkarīgi no jūsu iemesliem, kāpēc vēlaties iegādāties dārza traktoru, ir vairāki ieguvumi tam, ja jūsu īpašumā ir šāda ierīce.