Jaunumi

Īstais brīdis riepu maiņai

Būs sniegs? Nebūs? Lai nav jāsatraucas, kā pārvietoties dienā, kad sniegs būs uzsnidzis uz ilgāku palikšanu, ir pēdējais brīdis sava auto vasaras riepas nomainīt pret ziemas. Pēc riepu maiņas sinoptiķu prognozes par sniegu vairs nebūs tik satraucošas… jo, tavs auto ziemai būs gatavs!

Lasīt vairāk


Vasaras sezona noslēgusies, laiks tehnikas apkopei INserv.lv servisā

Lai gadalaiku maiņa nepārsteigtu dārza un saimniecības darbiem nesagatavotu, noderēs vecā labā teiciena ievērošana – ratus taisa ziemā, bet ragavas vasarā. Kāds tehniskais stāvoklis pēc intensīvās zāles pļaušanas ir tavam zāles pļāvējam? Vai dzīvžogu šķēres ir pietiekami asas? Varbūt šovasar tavās mājās bija vērienīgi remonta darbi, tādēļ urbjmašīnas, lāzera mērinstrumentu un citu iekārtu tehniskā apkope pašlaik būtu tieši laikā?

Lasīt vairāk


7 rokas elektroinstrumenti, kas būs nepieciešami dzīvokļa remontam!

Tu esi sagādājis uzticamu āmuru komplektu, mērlentes, līmeņrādi, knaibles, šķēres un citus instrumentus, kā arī piederumus, kas nepieciešami dzīvokļa remontam. Taču, ja tā padomā, ar šiem darbarīkiem vien nepietiks, ir vajadzīgi arī kvalitatīvi elektroinstrumenti. Lai tu nākamreiz zinātu, ko izvēlēties, ieskaties šajā rakstā.

Ripzāģis. Kad nepieciešams ātri izzāģēt cauri biezākam materiālam vai loksnēm, ripzāģim grūti atrast konkurentu. Protams, ja šādus darbus nākas veikt reti, var izmantot arī parasto rokas zāģi. Tomēr, ja ir jāveic remonts un zāģēšana ir viens no uzdevumiem, kas minēts sarakstā, ripzāģis būs noderīgs palīgs. Šādiem darbiem pilnībā pietiks ar vidējas jaudas ierīci, taču, ja vēlies zāģēt arī citus materiālus, piemēram flīzes utt., nepieciešams meklēt specifisku modeli ar atbilstošiem parametriem.

Lasīt vairāk


Kā rūpēties par darbarīkiem, lai tie kalpo ilgāk?

Kvalitatīvu darbarīku iegāde var būt pamatīgs ieguldījums, taču, ja tu par tiem pienācīgi rūpēsies, iztērētā summa noteikti atmaksāsies. Darbarīku atbilstoša novietošana, kopšana, kā arī uzturēšana tehniskā kārtībā ne tikai ietaupīs laiku, bet arī samazinās izmaksas un ļaus veiksmīgi sasniegt cerēto darba rezultātu.

Lai arī šajā rakstā uzsvars tiek likts tieši uz rokas instrumentiem, elektroinstrumentiem un dārza darbarīkiem, šis pats princips attiecas arī uz tādiem vienkāršiem mājas piederumiem kā: virtuves nažiem, amatniecības rīkiem un daudziem citiem. Uzturi tos tīrus, uzglabā atbilstošā vietā, saremontē, kad nepieciešams, un tev par to funkcionalitāti nebūs jāsatraucas.

Lasīt vairāk


Kādi ūdens sūkņi pieejami Inserv.lv un kādu izvēlēties?

Gan privātmāju, gan dārza mājiņu, gan arī lauku sētu saimnieki ir ieinteresēti aprīkot savu īpašumu ar visām nepieciešamajām sistēmām, kas atvieglotu ikdienu, tai skaitā arī ūdens apgādi. Ne visās teritorijās ir pieejama centralizētā ūdens pievades sistēma, tāpat problēmas rada arī zemais ūdens spiediens tīklā. Par laimi, mūsdienās ir iespējams izveidot autonomu ūdens ieguves sistēmu, pateicoties viegli lietojamiem un efektīviem ūdens sūkņiem, kurus var iegādāties ikviens, kam tas nepieciešams.
Ja arī tu šobrīd meklē kvalitatīvu ūdens sūkni mājoklim, dārza darbiem, pagraba atūdeņošanai vai būvniecībai, ieskaties instrumentu veikalā Inserv.lv – tur atradīsi gan parastos, gan arī iegremdējamos ūdens sūkņus no augstvērtīgiem zīmoliem – “Karcher”, “Makita”, “Powerplus”, “Oleo Mac”. Laistīšanas vajadzībām vari izvēlēties arī dārza sūkni, kas būs īpaši noderīgs vasaras sezonā.

Lasīt vairāk


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons