Jaunumi

Piemājas sakopšanas darbi pavasarī?

Iespējams, dārza darbi daudz vilinošāki šķiet, jo tiek veikti ārā – un tas vienmēr ir patīkamāk, nekā sēdēt telpās. Jo īpaši, ja ārā pavasaris!

Tātad – āra darbi pavasarī – tie, kas saistās ar piemājas teritorijas, dārza un apkārtnes skopšanu. Privātmāju īpašnieki ļoti labi zina, ka katru pavasari šādu darbiņu – sīkāku un lielāku, netrūkst. Kad sniegs nokūst un tas vairs nav jārok ar lāpstu, lai nokļūtu uz ielas vai uz saimniecības ēku, tad sākas lielākie pagalma uzkopšanas darbi.

Lasīt vairāk


Pavasara dārza darbi - 10 ieteikumi, kā efektīvi plānot savus dārza darbus

Mums, tiem, kas ziemu nav pavadījuši patīkamā ziemas miegā (lai gan, ai, kā varbūt būtu gribējies), pavasaris sākas gan ar apziņu, ka atkal viss ziedēs, plauks un piecēs sirdi, degunu un acis, kā arī ar apjausmu par to, ka nedrīkst nokavēt brīdi, kad jāķeras pie dārza un pagalmie iekopšanas un pamodināšanas no ziemas miega.

Lasīt vairāk


Kā ērtāk sakopt piemājas pagalmu?

Lai iekoptu un uzturētu kārtībā piemājas pagalmu, nepieciešams nedaudz zināšanu, mazliet rūpīga darba un pareizā dārza tehnika. Ja reiz esam saimnieki mājoklim ar dārziņu vai vienkārši piemājas pagalma mauriņu, tas nebūt nenozīmē, ka varam atļauties nolīgt dāzrnieku vai daiļdārznieci, kas mūsu piemājas teritoriju padarīs par sakoptu un skaistu vidi – lielākoties, viss jādara pašam.

Lasīt vairāk


Vai dārza inventārs ir gatavs sezonai? Noderīgi padomi tieši tev!

Pavasaris tuvojas lieliem soļiem, un, lai gan ziema vēl cīnās pretī, sūtot sniegu, salu un, brīdi pa brīdim kādus biedējošākus grādus zem nulles, laika ritumam nekā nepadarīsi – pavasaris patiešām tuvojas. Vai zāles pļāvējs rudenī ieziemots un pavasarim sagatavots gana labi, lai bez liekas piepūles varētu to likt pie darba – pļaut pirmo saaugušo pavasara zālāju? Trimmeri un cita dārza tehnika vietā?

Lasīt vairāk


INSERV.LV piedalās izstādē "MĀJA I 2018"!

Arī šogad meklē INSERV.LV stendu 32. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2018”, starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā!

INSERV.LV ekspozīcijā atradīsi jaudīgos “RYOBI” akumulatora un elektroinstrumentus, “PowerPlus” instrumentus mājsaimniecībām, profesionālos “BAHCO” un “KREATOR” rokas instrumentus un “LEMAN” abrazīvus.

Lasīt vairāk


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons