Jaunumi

RYOBI DEMO DIENAS | 2018

Nepalaid garām! 2018. gada 10. maijā – RYOBI DEMO DIENAS pie veikala INSERV.LV Remtes ielā 21, Rīgā! Paraugdemonstrējumi, testi un konkursi ar BALVĀM!

Lasīt vairāk


Pavasara darbi, kas obligāti jāveic siltumnīcā

Nebūt nav tā, ka visi pavasara darbi jāveic tikai ārā – dārzā vai pagalmā. Tiem, kam kādā dārza stūrītī novietota siltumnīca, pavasara darbi jāveic arī tajā. Ja siltumnīca nav apkurināmā (stikla), tad visticamāk, arī siltumnīca pa zeimu guļ, gluži kā jebkurš āra augs, koks vai krūms. Un pavasarī tā jāpamodina, jāsakārto un jāsagatavo atkal jaunai sezonai, augiem un dārzeņiem.

Lasīt vairāk


Piemājas sakopšanas darbi pavasarī?

Iespējams, dārza darbi daudz vilinošāki šķiet, jo tiek veikti ārā – un tas vienmēr ir patīkamāk, nekā sēdēt telpās. Jo īpaši, ja ārā pavasaris!

Tātad – āra darbi pavasarī – tie, kas saistās ar piemājas teritorijas, dārza un apkārtnes skopšanu. Privātmāju īpašnieki ļoti labi zina, ka katru pavasari šādu darbiņu – sīkāku un lielāku, netrūkst. Kad sniegs nokūst un tas vairs nav jārok ar lāpstu, lai nokļūtu uz ielas vai uz saimniecības ēku, tad sākas lielākie pagalma uzkopšanas darbi.

Lasīt vairāk


Pavasara dārza darbi - 10 ieteikumi, kā efektīvi plānot savus dārza darbus

Mums, tiem, kas ziemu nav pavadījuši patīkamā ziemas miegā (lai gan, ai, kā varbūt būtu gribējies), pavasaris sākas gan ar apziņu, ka atkal viss ziedēs, plauks un piecēs sirdi, degunu un acis, kā arī ar apjausmu par to, ka nedrīkst nokavēt brīdi, kad jāķeras pie dārza un pagalmie iekopšanas un pamodināšanas no ziemas miega.

Lasīt vairāk


Kā ērtāk sakopt piemājas pagalmu?

Lai iekoptu un uzturētu kārtībā piemājas pagalmu, nepieciešams nedaudz zināšanu, mazliet rūpīga darba un pareizā dārza tehnika. Ja reiz esam saimnieki mājoklim ar dārziņu vai vienkārši piemājas pagalma mauriņu, tas nebūt nenozīmē, ka varam atļauties nolīgt dāzrnieku vai daiļdārznieci, kas mūsu piemājas teritoriju padarīs par sakoptu un skaistu vidi – lielākoties, viss jādara pašam.

Lasīt vairāk


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons