Jaunumi

Efektīvi instrumenti lielākas platības piemājas dārza iekopšanai

Būtu lieliski, ja zemi dārzā varētu sagatavot bez problēmām, zāle neaugtu tik ātri un krūmi neveidotos vietās, kur tie it nemaz nav nepieciešami. Lai veiksmīgi darbotos dārzā, bez kvalitatīviem instrumentiem neiztikt.

Lasīt vairāk


Kāpēc doties uz RYOBI DEMO DIENĀM?

Inserv jums piedāvā ko īpašu tieši laikā, kad zāle sāk zelt viscītīgāk un koki zaļot ar pilnu sparu – RYOBI dienas jau 10.maijā Inserv veikalā Remtes ielā 21, Rīgā. Būs iespējams pašiem izmēģināt instrumentus, iepazīties ar jaunumiem un piedalīties konkursos – dārza tehnika, elektroinstrumenti un piederumi, tas viss, lai jūsu ikdienas darbi veiktos ātrāk, ērtāk un lai strādājot rastos vairāk baudījuma, nevis nīgruma!

Lasīt vairāk


DĀRZA TEHNIKAS LOTERIJA

Pērc STIGA vai OLEO-MAC tehniku un piedalies loterijā! 

BALVĀS:

  • 1 automašīna Škoda Octavia HB Active FL 1.0 TSI;
  • 1 mauriņa traktors STIGA Tornado 2098 H 7750;
  • 5 zāles pļāvēji STIGA COMBI 48 S;
  • 5 motorzāģi OleoMac 947 16”;
  • 5 trimmeri OleoMac Sparta 441T.

Lasīt vairāk


RYOBI DEMO DIENAS | 2018

Nepalaid garām! 2018. gada 10. maijā – RYOBI DEMO DIENAS pie veikala INSERV.LV Remtes ielā 21, Rīgā! Paraugdemonstrējumi, testi un konkursi ar BALVĀM!

Lasīt vairāk


Pavasara darbi, kas obligāti jāveic siltumnīcā

Nebūt nav tā, ka visi pavasara darbi jāveic tikai ārā – dārzā vai pagalmā. Tiem, kam kādā dārza stūrītī novietota siltumnīca, pavasara darbi jāveic arī tajā. Ja siltumnīca nav apkurināmā (stikla), tad visticamāk, arī siltumnīca pa zeimu guļ, gluži kā jebkurš āra augs, koks vai krūms. Un pavasarī tā jāpamodina, jāsakārto un jāsagatavo atkal jaunai sezonai, augiem un dārzeņiem.

Lasīt vairāk


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons