Jaunumi

Instrumenti, kas noderēs malkas sagatavošanai

Laikā, kad dažādu citu kurināmo veidu cenas paaugstinās, daudzi mājokļu īpašnieki izvēlas atgriezties pie pārbaudītām vērtībām – malkas apkures. Protams, lai tā kvalitatīvi pildītu savu funkciju, malku nepieciešams pareizi sagatavot un uzglabāt. Gan lielākiem, gan mazākiem malkas apjomiem noderēs dažādi instrumentmai, par kuriem turpinājumā aprakstīsim detalizētāk.

Lasīt vairāk


Vai ir starpība, kāda ražotāja trimmeri izvēlies?

Pat visprecīzāk iesētais zālājs nesaņems sakoptākās sētas apbalvojumu, ja tas nebūs perfekti nopļauts. Un ar to šeit domātas tikai klajās vietas, bet arī visi stūrīši, zonas ap puķu dobēm, zem krūmiem, ap augļu kokiem un krūmiem utt. Saprotams, ka ar zāles pļāvēju tur tikt klāt būs diezgan neiespējami, tādēļ talkā jāņem kvalitatīvs trimmeris. Vai zināji, ka tos iespējams iegādāties arī pie mums, Inserv.lv? Šeit atradīsi Stiga, Stihl, Ryobi un daudzu citu brendu modeļus.

Lasīt vairāk


Meklējam veikala pārdevēju!

INSERV.LV veikals Remtes ielā 21, Rīgā meklē jaunu kolēģi - pārdevēju! :)

Lasīt vairāk


Dažādu zīmolu elektroinstrumenti, kurus atradīsi INSERV.LV

Elektroinstrumentus neizmanto tikai profesionāļi. Arī ikvienā saimniecībā agrāk vai vēlāk var rasties nepieciešamība pēc urbjmašīnas, slīpmašīnas, zāģa, kompresora vai kāda cita instrumenta. Un tas ir saprotami, jo lietas un materiāli ar laiku nolietojas, kā rezultātā nepieciešams veikt remontu. Un elektroinstrumenti ir tie, kas ievērojami atvieglo dažādus darbus.

Lasīt vairāk


3 efektīvi padomi, kā sagatavoties ziemai vasarā

Mēdz teikt: “ratus taisi ziemā, bet ragavas kal vasarā”. Šo teicienu iespējams attiecināt uz dažādām dzīves jomām. Kā zināms, pērkot aukstās sezonas apģērbus un apavus siltajā laikā, mēs varam atrast preces par daudz zemākām cenām, līdzīgi tas ir arī ar dažādām ierīcēm, mājsaimniecības precēm u.tml. Un, ja tā padomā, arī apkures materiālu sagādi ziemai jāsāk plānot jau tad, kad ārā vēl ir silts, tātad – vasarā.

Lasīt vairāk


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons