Jaunumi

Kā izvēlēties pareizo lapu pūtēju?

Mājas apkārtnes, dārzu un citu teritoriju sakopšana pirms ziemas iestāšanās ir uzdevums, kuru katru gadu veic daudzi cilvēki. Nokaltušo zaru nozāģēšana un dažādu krūmu sakopšana parasti veido mazāko daļu no darba, jo bieži vien daudz laika un pūļu patērē nokritušo lapu savākšana. Tiem, kuri nav sajūsmā par grābekļa izmantošanu, noteikti noderēs kvalitatīvi lapu pūtēji, kas ļaus šo uzdevumu paveikt ātrāk un vieglāk. Zemāk esam apkopojuši svarīgāko par to, kas jāzina par dažāda veida lapu pūtējiem un to izvēli.

Lasīt vairāk


Universālais instrumentu fleksis. Kādu izvēlēties?

Veikalu plauktos sastopamas dažādas slīpmašīnas, taču funkciju un universālā pielietojuma ziņā reti kura var sacensties ar to, ko spēj leņķa slīpmašīna jeb fleksis. Šis universālais instruments piemērots kā amatieriem, tā profesionāļiem, un ikviens var atrast sev piemērotu modeli ar atbilstošiem parametriem. Interneta veikals Inserv.lv apkopojis svarīgākos faktorus, kas jāņem vērā, izvēloties leņķa slīpmašīnu.

Lasīt vairāk


Darbarīki, kas atvieglos pagalma darbus rudenī

Rudens ir pazīstams kā ne tikai ražas laiks, bet arī periods, kad nepieciešams veikt dažādus apkārtnes sakopšanas darbus, lai sagatavotos ziemas sezonai un atvieglotu zemes sagatavošanas un citu uzdevumu veikšanu pavasarī. Neatkarīgi no tā, vai Tev ir neliels pagalms, vai liela piemājas teritorijas, kas jāsakopj, interneta veikals Inserv.lv Tev iesaka trīs noderīgus darbarīkus, kas atvieglos darbu veikšanu rudenī.

Lasīt vairāk


Kādu autoservisa aprīkojumu var iegādāties inserv.lv

Autoservisa aprīkojums nav paredzēts izmantošanai tikai specializētās transportlīdzekļu remontēšanas vietās, kur katru dienu meistari sniedz pakalpojumus, labojot dažādus auto un veicot to apkopi. Šo aprīkojumu vienlīdz ērti iespējams izmantot arī savā privātajā garāžā, lai regulāri parūpētos par atbilstoša automašīnas tehniskā stāvokļa uzturēšanu. Piedāvātais aprīkojums ir viegli lietojams, drošs un kvalitatīvs, tādēļ tas apmierinās arī prasīgāko meistaru vajadzības.

Lasīt vairāk


Kam paredzēts kompresors un kādu izvēlēties

Lai iegādātos pareizo gaisa kompresoru, ir jābūt uzmanīgam, jo dažādu darbu veikšanai ir nepieciešamas atšķirīga lieluma un parametru ierīces. Tieši tādēļ šo nevajadzētu uzskatīt kā vienkāršu uzdevumu, ko var uztvert nenopietni. Interneta veikals Inserv.lv apkopojis svarīgāko par kompresoriem, kas Tev būtu jāzina, pirms izvēlies sev piemērotāko.

Lasīt vairāk


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons