Jaunumi

Auto remontēt pašam vai uzticēt to darīt speciālistam?

Tie, kuri iegādājušies automašīnu, noteikti zina, ka vismaz minimālas zināšanas par transportlīdzekļa uzbūvi un darbību ir obligātas, jo var nākties pašiem veikt auto apkopi vai atsevišķus remontdarbus. Protams, ne vienmēr mums ir laiks un nauda, lai dotos uz servisu. Tā vietā varam izmantot savas prasmes un zināšanas. Turklāt ikvienā garāžā var noderēt arī pamata servisa aprīkojums, kas ietver svarīgākos instrumentus un piederumus dažādus darbu veikšanai.

Lasīt vairāk


Instrumenti bez kuriem neiztikt veicot dzīvokļa remontu remontu?

Mājokļa remonta veikšana bieži vien saistās ar meistaru nolīgšanu, projektēšu un citiem izdevumiem. Taču mūsdienās cilvēkiem ir iespēja iegādāties visus nepieciešamos instrumentus, lai īstenotu remontdarbus pašu spēkiem. Tā ir saprātīga alternatīva, kas palīdz ietaupīt naudu, ar noteikumu, ka veicamie darbi nav pārāk sarežģīti, un ir vismaz pamatzināšanas par to, kā instrumentus izmantot.

Lasīt vairāk


Malkas skaldītājs - nomāt vai Iegādāties pašam?

Vai ir vērts pirkt malkas skaldītāju, vai arī arī labāk to iznomāt? Šie ir jautājumi, kurus cilvēki nereti uzdod darba instrumentu un tehnikas veikalu konsultantiem. Ir saprotams, ka atbildēt uz tiem nav vienkārši.

Apdomājot malkas skaldītāja iegādi, ir dažādi svarīgi aspekti, kam jāpievērš uzmanība, sākot no cenas, beidzot ar ierīces jaudu, trieciena spēku un citiem parametriem. Tāpat svarīgi saprast, vai nepieciešams horizontālais vai vertikālais modelis, un kāds būs tā darbības tips – ar elektrību vai benzīnu.

Lasīt vairāk


Kā izvēlēties pareizo lapu pūtēju?

Mājas apkārtnes, dārzu un citu teritoriju sakopšana pirms ziemas iestāšanās ir uzdevums, kuru katru gadu veic daudzi cilvēki. Nokaltušo zaru nozāģēšana un dažādu krūmu sakopšana parasti veido mazāko daļu no darba, jo bieži vien daudz laika un pūļu patērē nokritušo lapu savākšana. Tiem, kuri nav sajūsmā par grābekļa izmantošanu, noteikti noderēs kvalitatīvi lapu pūtēji, kas ļaus šo uzdevumu paveikt ātrāk un vieglāk. Zemāk esam apkopojuši svarīgāko par to, kas jāzina par dažāda veida lapu pūtējiem un to izvēli.

Lasīt vairāk


Universālais instrumentu fleksis. Kādu izvēlēties?

Veikalu plauktos sastopamas dažādas slīpmašīnas, taču funkciju un universālā pielietojuma ziņā reti kura var sacensties ar to, ko spēj leņķa slīpmašīna jeb fleksis. Šis universālais instruments piemērots kā amatieriem, tā profesionāļiem, un ikviens var atrast sev piemērotu modeli ar atbilstošiem parametriem. Interneta veikals Inserv.lv apkopojis svarīgākos faktorus, kas jāņem vērā, izvēloties leņķa slīpmašīnu.

Lasīt vairāk


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons