Jaunumi

Nepieciešams kompresors? Lūk, svarīgākie kritēriji, ko ņemt vērā izvēloties piemērotāko!

Gaisa kompresori ir ierīces, kuru izmantošanas iespējas ir ļoti daudzveidīgas – dažādi remontdarbi un montāža, ražošana, celtniecība, autoservisi ir tikai daži no variantiem. Kvalitatīvs kompresors lieliski darbosies jebkuros laika apstākļos, nodrošinot nemainīgi labu darbības kvalitāti. Taču, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu, jāiepazīstas ar kompresoru veidiem un darbības specifiku. 

Lasīt vairāk


Vai Tu jau esi iegādājies trimmeri zāles pļaušanai

Zāles trimmeris ir noderīga ierīce, kas ļauj ātri un vienkārši sakopt zālienu pagalmā, teritoriju ap māju, vasarnīcas apkārtni un citas platības, kur nav tik viegli piekļūt ar tradicionālo stumjamo zāles pļāvēju. Taču, pirms ķerties pie darba, vispirms ir jāizvēlas atbilstošs trimmeris. To piedāvājums Inserv.lv ir plašs un daudzveidīgs, tādēļ, lai šajā rakstā iepazīstināsim tuvāk ar to veidiem, kā arī faktoriem, kuri ir svarīgi trimmera izvēlē.

Lasīt vairāk


Kas jāzina, ja plāno iegādāties akumulatora trimmeri?

Gadījumos, kad zāle jānopļauj grūti pieejamās vietās, piemēram, ap koku stumbriem, zem krūmiem vai gar celiņu malām, vislabāk noder viegli lietojams, pārvietojams un izturīgs trimmeris. Kā zināms, tirdzniecībā ir pieejami trīs to veidi – benzīna, elektriskie un akumulatora. Šajā rakstā uzzināsi visu svarīgāko par akumulatoru trimmeriem un to iegādi.

Lasīt vairāk


Kādēļ elektriskie trimmeri ir labākā izvēle mauriņa kopšanai?

       Zāles pļaušana ir neatņemama apkārtnes sakopšanas daļa, kuru daudzi cilvēki veic gada siltajā sezonā. Platības var būt dažādas – vienam neliels pagalmiņš, citam – plaša piemājas teritorija. Bieži vien gadās, ka pļaujamais laukums nav līdzens, un tajā ir dažādi šķēršļi – akmeņi, koki, puķu dobes, ogu krūmi, taciņas un citi objekti, kas apgrūtina rūpīgu zāles līdzināšanu, izmantojot stumjamo pļāvēju. Nelielu un grūtāk pieejamu platību sakopšanai mūsdienās nereti tiek izmantoti elektriskie trimmeri. Kādēļ tie ir labākā izvēle, lasi turpinājumā.

Lasīt vairāk


Cik maksā zāles pļaušana ar trimmeri?

Daudz tiek runāts un rakstīts, kā pareizi iekārtot un organizēt mājokļa interjeru, kā sakopt telpas, lai tās ne tikai skaisti izskatītos, bet arī nodrošinātu labsajūtu mājoklī esošajiem cilvēkiem. Taču, lai arī ir nozīmīgi rūpēties par mājokļa iekšieni, ne mazāk svarīgi sakopt arī tā ārieni, proti, pagalmu, ēkas apkārtni, dārzu un citas piederošās teritorijas. Zāles pļaušana ir darbs, kuru katru vasaru vairākas reizes veic teju ikviens mājas vai vasarnīcas saimnieks, kā arī tie, kam pieder dārzi un zeme ap tiem vai, piemēram, puķu dobes un citas teritorijas, kas jāsakopj.

Lasīt vairāk


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons