Jaunumi

Iemesli, kādēļ arī Tev varētu noderēt kompresors

Tukša riepa? Nekādu problēmu! Vēlies iemēģināt roku galdniecībā? Mums ir tieši tas, kas Tev nepieciešams! Gaisa kompresors var tikt izmantots ļoti daudzveidīgiem mērķiem, sākot ar krāsošanu un beidzot ar tīrīšanu. Tas nozīmē, ka, meklējot daudzpusīgu ierīci mājas lietošanai, noteikti ir vērts pievērst uzmanību tieši kompresoram. Lai arī Tu varētu pārdomāt, vai vērts kompresoru pirkt, piedāvājam Tev vairākus iemeslus, kādēļ pieņemt lēmumu par labu šādam pirkumam.

Lasīt vairāk


Kurš pirmais brauc, tas pirmais pļauj!

"Kurš pirmais brauc, tas pirmais pļauj!" akcijas ietvaros INSERV.LV piedāvā -20% atlaidi dārza tehnikas apkopei pēc garās ziemas!

Apkopē iekļauts:

  • eļļas maiņa;
  • gaisa filtra maiņa;
  • aizdedzes sveces maiņa;
  • nažu asināšana un balansēšana.

Lasīt vairāk


Zāles pļaušana ar trimmeri: noderīgi padomi, kā iegūt ideālu zālienu

Kopts zāliens ir ikviena mājas īpašnieka lepnums, taču nereti tieši zāles pļaušana prasa daudz pūļu. Mūsdienās šo darbu veikt ir vienkāršāk, jo palīgā var ņemt dažādas ierīces, piemēram, pļaujmašīnas un trimmeri. Šoreiz vairāk par to, kā panākt teicamu rezultātu ar trimmera palīdzību.

Lasīt vairāk


Nepieciešams kompresors? Lūk, svarīgākie kritēriji, ko ņemt vērā izvēloties piemērotāko!

Gaisa kompresori ir ierīces, kuru izmantošanas iespējas ir ļoti daudzveidīgas – dažādi remontdarbi un montāža, ražošana, celtniecība, autoservisi ir tikai daži no variantiem. Kvalitatīvs kompresors lieliski darbosies jebkuros laika apstākļos, nodrošinot nemainīgi labu darbības kvalitāti. Taču, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu, jāiepazīstas ar kompresoru veidiem un darbības specifiku. 

Lasīt vairāk


Vai Tu jau esi iegādājies trimmeri zāles pļaušanai

Zāles trimmeris ir noderīga ierīce, kas ļauj ātri un vienkārši sakopt zālienu pagalmā, teritoriju ap māju, vasarnīcas apkārtni un citas platības, kur nav tik viegli piekļūt ar tradicionālo stumjamo zāles pļāvēju. Taču, pirms ķerties pie darba, vispirms ir jāizvēlas atbilstošs trimmeris. To piedāvājums Inserv.lv ir plašs un daudzveidīgs, tādēļ, lai šajā rakstā iepazīstināsim tuvāk ar to veidiem, kā arī faktoriem, kuri ir svarīgi trimmera izvēlē.

Lasīt vairāk


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons