Par mums

 

INserv.lv ( Industriālais serviss ) projekts ir radies pateicoties mūsu uzņēmuma pieaugošajai sadarbībai ar industriālās klases klientiem. To skaitā var minēt tādas nozares kā:

Katrā no minētajām nozarēm mēs apkalpojam dažādus uzņēmumus. Tas mums ir ļāvis izveidot pietiekami profesionālu un ļoti konkurētspējīgu sortimentu.

INserv.lv galvenais uzdevums ir uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, samazināt klientu izmaksas, kā arī darba un patērētā laika resursus, veicot sagādes darbības savas saimnieciskās darbības nodrošināšanai.

INserv.lv rīcībā ir plašs rokas instrumentu un darbarīku, elektro instrumentu un to piederumu, darba drošības un apģērbu klāsts. 80% no piedāvātās produkcijas ir INserv.lv mātes uzņēmuma pārstāvēto preču zīmju vairumtirdzniecības produkti, kas ļauj nodrošināt šo produktu zemākās cenas, pieejamību un kvalitatīvu apkalpošanas servisu, tajā skaitā garantiju.

Nolūkā paātrināt preču pasūtīšanas kārtību esam izkārtojuši preču sortimentu iespējami pārskatāmā un viegli saprotamā veidā.  Reģistrējoties mājas lapas sistēmā, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis un saprotamā Jums valodā izskaidros visas nianses, saistītās ar šīs platformas lietošanu. Tāpat, reģistrējoties, Jūsu rīcībā būs papildus rīki un informācija Jūsu nepieciešamo produktu atlasīšanai un pasūtīšanai.

Ar cieņu,

INserv.lv
kolektīvs