10 iemesli, kādēļ iegādāties akumulatora trimmeri

Ja Tu apsver domu par jauna trimmera iegādi, noteikti esi nonācis pie izvēles starp trim to veidiem – benzīna, elektriskajiem un akumulatora. Pēdējo gadu laikā trimmeru ražotāji ir ievērojami uzlabojuši modeļus, pilnībā izjaucot robežas starp agrāko hierarhiju, kas benzīna modeļus vienmēr lika pirmajā vietā kā labāko izvēli. Tieši tāpēc esam apkopojuši 10 iemeslus, kādēļ vērts apdomāt akumulatora trimmera iegādi.

  1. Nav nepieciešamības jaukt eļļu un benzīnu. Ak, vai, pielēju par daudz benzīna. Nu nekas, gan būs labi. Daudzi no tiem, kas ir lietojuši benzīna trimmerus vai pļāvējus, kur jājauc klāt eļļa, zina to, ka šis uzdevums ir diezgan piņķerīgs un netīrīgs, turklāt benzīna dārza tehnikas apkope arī prasa krietni vairāk darba un laika.
  2. Viegla ieslēgšana. Mēdz teikt, ka zini, kad pienākusi jaunā zāles pļaušanas sezona, ja benzīna pļāvēja iedarbināšanas aukla jāvelk daudz reižu. Par dārgākie trimmeru modeļi bieži vien neieslēdzas pēc pirmā auklas vilciena. Savukārt elektriskais trimmeris tiek iedarbināts, vienkārši nospiežot pogu.
  3. Zemāks trokšņa līmenis. “Čau, Jāni, kā iet pa dzīvi?”, Tu uzkliedz kaimiņam, kurš pašlaik pļauj zāli ar benzīna trimmeri. Bet viņš diemžēl neko nedzird, jo troksnis ir pārāk liels. Izvēloties elektrisko trimmeri, kas rada ievērojami mazāk trokšņa, Tu varēsi pļaut zāli arī no rītiem un vakaros, nevienu netraucējot un neradot diskomfortu sev.
  4. Brīvība no vadiem. Neviens nav laimīgs par ierobežojumiem ikdienas dzīvē. Nav svarīgi, vai Tu vēlies iztīrīt istabu ar putekļu sūcēju, vai arī nopļaut zāli, vadi tikai traucē paveikt uzdevumu ātri, un bez ierobežojuma pārvietoties, kur nepieciešams. Un akumulatora trimmeri noteikti pieder pie tām ierīcēm, kas nodrošina brīvību.
  5. Dabai draudzīgs. Tā vietā, lai piesārņotu gaisu ar benzīna trimmera radītajiem izmešiem, akumulatora trimmeris tādus nerada, tādēļ ir draudzīgāks apkārtējai videi. Tāpat Tev nav jāuztraucas par to, ka, uzpildot tvertni, uz zemes izlīs benzīns.
  6. Ļoti vienkārša apkope. Ja jāsalīdzina dažādi trimmeru modeļi savā starpā, tad ar benzīnu darbināmā tehnika noteikti prasa visvairāk pūļu tās apkopē, kas ir sarežģīta, jo jāmaina eļļas un jātīra trimmeris no netīrumiem, kas tam ātri pieķeras. Savukārt elektriskos un akumulatora trimmerus tīrīt būs daudz vieglāk un ātrāk.
  7. Jaunākie modeļi ir pietiekami jaudīgi. Jau daudzus gadus pastāv stereotips, ka jaudīgi ir tikai benzīna trimmeri, un pārējo veidu modeļi nespēj tikt galā ar grūtākiem pļaušanas darbiem. Taču pēdējo gadu laikā ražotāji ir ievērojami attīstījuši tieši akumulatora trimmerus tā, ka vairāki no modeļiem jaudas ziņā var sacensties ar benzīna trimmeriem.
  8. Uzglabāšana ir vienkārša. Tev vairs nebūs jāizkrāmē puse garāžas, lai atrastu vietu trimmerim, kā tas nereti ir ar benzīna modeļiem. Akumulatora trimmerim tikai jāizņem baterija, jāieliek lādētājā, bet pašu pļāvēju vari novietot sev ērtākā vietā.
  9. Salīdzinoši mazs svars. Viens no trimmera lietotāja kompanjoniem ir plecu siksnas, kas palīdz trimmera radīto svaru no rokām pārvirzīt uz pleciem. Taču akumulatora trimmeri, salīdzinot ar benzīna modeļiem, parasti ir krietni vieglāki, tādēļ arī tie rada mazāku slodzi pļaušanas laikā.
  10. Akumulatora izmantošanas priekšrocības. Vairāki ražotāji mūsdienās izgatavo universālu dārza tehniku, kurai var izmantot vienu un to pašu akumulatoru, piemēram, Tu vari paņemt bateriju no lapu pūtēja un ievietot to trimmerī. Ērti, vai ne?

Ceram, ka šie iemesli Tev palīdzēs izlemt, kuru trimmeri iegādāties. Aplūko mūsu interneta veikala plašo piedāvājumu jau tagad!

← Atpakaļ uz ziņu sarakstu
Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons