Jaunumi

Universālais instrumentu fleksis. Kādu izvēlēties?

Veikalu plauktos sastopamas dažādas slīpmašīnas, taču funkciju un universālā pielietojuma ziņā reti kura var sacensties ar to, ko spēj leņķa slīpmašīna jeb fleksis. Šis universālais instruments piemērots kā amatieriem, tā profesionāļiem, un ikviens var atrast sev piemērotu modeli ar atbilstošiem parametriem. Interneta veikals Inserv.lv apkopojis svarīgākos faktorus, kas jāņem vērā, izvēloties leņķa slīpmašīnu.

Lasīt vairāk


Darbarīki, kas atvieglos pagalma darbus rudenī

Rudens ir pazīstams kā ne tikai ražas laiks, bet arī periods, kad nepieciešams veikt dažādus apkārtnes sakopšanas darbus, lai sagatavotos ziemas sezonai un atvieglotu zemes sagatavošanas un citu uzdevumu veikšanu pavasarī. Neatkarīgi no tā, vai Tev ir neliels pagalms, vai liela piemājas teritorijas, kas jāsakopj, interneta veikals Inserv.lv Tev iesaka trīs noderīgus darbarīkus, kas atvieglos darbu veikšanu rudenī.

Lasīt vairāk


Kādu autoservisa aprīkojumu var iegādāties inserv.lv

Autoservisa aprīkojums nav paredzēts izmantošanai tikai specializētās transportlīdzekļu remontēšanas vietās, kur katru dienu meistari sniedz pakalpojumus, labojot dažādus auto un veicot to apkopi. Šo aprīkojumu vienlīdz ērti iespējams izmantot arī savā privātajā garāžā, lai regulāri parūpētos par atbilstoša automašīnas tehniskā stāvokļa uzturēšanu. Piedāvātais aprīkojums ir viegli lietojams, drošs un kvalitatīvs, tādēļ tas apmierinās arī prasīgāko meistaru vajadzības.

Lasīt vairāk


Kam paredzēts kompresors un kādu izvēlēties

Lai iegādātos pareizo gaisa kompresoru, ir jābūt uzmanīgam, jo dažādu darbu veikšanai ir nepieciešamas atšķirīga lieluma un parametru ierīces. Tieši tādēļ šo nevajadzētu uzskatīt kā vienkāršu uzdevumu, ko var uztvert nenopietni. Interneta veikals Inserv.lv apkopojis svarīgāko par kompresoriem, kas Tev būtu jāzina, pirms izvēlies sev piemērotāko.

Lasīt vairāk


Kā izvēlēties zemes frēzi?

Ikviens, kuram ir pieredze dārzu ierīkošanā, stādīšanā, sēšanā, ravēšanā un ražas novākšanā, zina to, ka neskartas augsnes uzirdināšana, mēslošana un laistīšana it nemaz nav viegls uzdevums. Turklāt, ja dārza platība ir liela, zemes uzrakšana ar lāpstu var būt pārāk smags pārbaudījums mugurai.

Lasīt vairāk


woman's face
Kā varam palīdzēt?

Lūdzu, norādiet savu e-pastu, lai varam ar Jums sazināties!
Jūs varat mūs sasniegt skype: Skypeinserv.lv


Uz augšu