Jaunumi

Kā izvēlēties zemes frēzi?

Ikviens, kuram ir pieredze dārzu ierīkošanā, stādīšanā, sēšanā, ravēšanā un ražas novākšanā, zina to, ka neskartas augsnes uzirdināšana, mēslošana un laistīšana it nemaz nav viegls uzdevums. Turklāt, ja dārza platība ir liela, zemes uzrakšana ar lāpstu var būt pārāk smags pārbaudījums mugurai.

Lasīt vairāk


Kas tev jāzina par RYOBI zīmolu un kāpēc to izvēlēties?

Ryobi ir viens no inovatīvākajiem elektroinstrumentu ražotājiem pasaulē. Šī zīmola instrumentus un piederumus izmanto miljoniem cilvēku, sākot no profesionāļiem, beidzot ar tiem, kurus aizrauj dažādi amatniecības darbi vai arī rodas nepieciešamība veikt remontu mājās. Ryobi savu atpazīstamību veidojis, ražojot augstas kvalitātes elektriskos instrumentus par pieņemamu cenu.

Lasīt vairāk


Instrumenti, kas noderēs malkas sagatavošanai

Laikā, kad dažādu citu kurināmo veidu cenas paaugstinās, daudzi mājokļu īpašnieki izvēlas atgriezties pie pārbaudītām vērtībām – malkas apkures. Protams, lai tā kvalitatīvi pildītu savu funkciju, malku nepieciešams pareizi sagatavot un uzglabāt. Gan lielākiem, gan mazākiem malkas apjomiem noderēs dažādi instrumentmai, par kuriem turpinājumā aprakstīsim detalizētāk.

Lasīt vairāk


Vai ir starpība, kāda ražotāja trimmeri izvēlies?

Pat visprecīzāk iesētais zālājs nesaņems sakoptākās sētas apbalvojumu, ja tas nebūs perfekti nopļauts. Un ar to šeit domātas tikai klajās vietas, bet arī visi stūrīši, zonas ap puķu dobēm, zem krūmiem, ap augļu kokiem un krūmiem utt. Saprotams, ka ar zāles pļāvēju tur tikt klāt būs diezgan neiespējami, tādēļ talkā jāņem kvalitatīvs trimmeris. Vai zināji, ka tos iespējams iegādāties arī pie mums, Inserv.lv? Šeit atradīsi Stiga, Stihl, Ryobi un daudzu citu brendu modeļus.

Lasīt vairāk


Meklējam veikala pārdevēju!

INSERV.LV veikals Remtes ielā 21, Rīgā meklē jaunu kolēģi - pārdevēju! :)

Lasīt vairāk


woman's face
Kā varam palīdzēt?

Lūdzu, norādiet savu e-pastu, lai varam ar Jums sazināties!
Jūs varat mūs sasniegt skype: Skypeinserv.lv


Uz augšu