Jaunumi

INSERV.LV piedalās izstādē "MĀJA I 2018"!

Arī šogad meklē INSERV.LV stendu 32. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2018”, starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā!

INSERV.LV ekspozīcijā atradīsi jaudīgos “RYOBI” akumulatora un elektroinstrumentus, “PowerPlus” instrumentus mājsaimniecībām, profesionālos “BAHCO” un “KREATOR” rokas instrumentus un “LEMAN” abrazīvus.

Lasīt vairāk


Īstais brīdis riepu maiņai

Būs sniegs? Nebūs? Lai nav jāsatraucas, kā pārvietoties dienā, kad sniegs būs uzsnidzis uz ilgāku palikšanu, ir pēdējais brīdis sava auto vasaras riepas nomainīt pret ziemas. Pēc riepu maiņas sinoptiķu prognozes par sniegu vairs nebūs tik satraucošas… jo, tavs auto ziemai būs gatavs!

Lasīt vairāk


Vasaras sezona noslēgusies, laiks tehnikas apkopei INserv.lv servisā

Lai gadalaiku maiņa nepārsteigtu dārza un saimniecības darbiem nesagatavotu, noderēs vecā labā teiciena ievērošana – ratus taisa ziemā, bet ragavas vasarā. Kāds tehniskais stāvoklis pēc intensīvās zāles pļaušanas ir tavam zāles pļāvējam? Vai dzīvžogu šķēres ir pietiekami asas? Varbūt šovasar tavās mājās bija vērienīgi remonta darbi, tādēļ urbjmašīnas, lāzera mērinstrumentu un citu iekārtu tehniskā apkope pašlaik būtu tieši laikā?

Lasīt vairāk


7 rokas elektroinstrumenti, kas būs nepieciešami dzīvokļa remontam!

Tu esi sagādājis uzticamu āmuru komplektu, mērlentes, līmeņrādi, knaibles, šķēres un citus instrumentus, kā arī piederumus, kas nepieciešami dzīvokļa remontam. Taču, ja tā padomā, ar šiem darbarīkiem vien nepietiks, ir vajadzīgi arī kvalitatīvi elektroinstrumenti. Lai tu nākamreiz zinātu, ko izvēlēties, ieskaties šajā rakstā.

Ripzāģis. Kad nepieciešams ātri izzāģēt cauri biezākam materiālam vai loksnēm, ripzāģim grūti atrast konkurentu. Protams, ja šādus darbus nākas veikt reti, var izmantot arī parasto rokas zāģi. Tomēr, ja ir jāveic remonts un zāģēšana ir viens no uzdevumiem, kas minēts sarakstā, ripzāģis būs noderīgs palīgs. Šādiem darbiem pilnībā pietiks ar vidējas jaudas ierīci, taču, ja vēlies zāģēt arī citus materiālus, piemēram flīzes utt., nepieciešams meklēt specifisku modeli ar atbilstošiem parametriem.

Lasīt vairāk


Kā rūpēties par darbarīkiem, lai tie kalpo ilgāk?

Kvalitatīvu darbarīku iegāde var būt pamatīgs ieguldījums, taču, ja tu par tiem pienācīgi rūpēsies, iztērētā summa noteikti atmaksāsies. Darbarīku atbilstoša novietošana, kopšana, kā arī uzturēšana tehniskā kārtībā ne tikai ietaupīs laiku, bet arī samazinās izmaksas un ļaus veiksmīgi sasniegt cerēto darba rezultātu.

Lai arī šajā rakstā uzsvars tiek likts tieši uz rokas instrumentiem, elektroinstrumentiem un dārza darbarīkiem, šis pats princips attiecas arī uz tādiem vienkāršiem mājas piederumiem kā: virtuves nažiem, amatniecības rīkiem un daudziem citiem. Uzturi tos tīrus, uzglabā atbilstošā vietā, saremontē, kad nepieciešams, un tev par to funkcionalitāti nebūs jāsatraucas.

Lasīt vairāk


123
woman's face
Kā varam palīdzēt?

Lūdzu, norādiet savu e-pastu, lai varam ar Jums sazināties!
Jūs varat mūs sasniegt skype: Skypeinserv.lv


Uz augšu