Jaunumi

MILWAUKEE un BAHCO demo dienas

Nepalaid garām! 2019. gada 14. jūnijā – MILWAUKEE UN BAHCO DEMO DIENAS pie veikala INSERV.LV Remtes ielā 21, Rīgā! 

Nāc un piedalies:

  • Milwaukee un Bahco instrumentu paraugdemonstrējumos!
  • Konkursos!
  • Testē instrumentus PATS!

Lasīt vairāk


Iepērcies un saņem dāvanas!

Pērc jebkuru benzīna dārza tehniku un saņem DĀVANAS!

Lasīt vairāk


10 iemesli, kādēļ iegādāties akumulatora trimmeri

Ja Tu apsver domu par jauna trimmera iegādi, noteikti esi nonācis pie izvēles starp trim to veidiem – benzīna, elektriskajiem un akumulatora. Pēdējo gadu laikā trimmeru ražotāji ir ievērojami uzlabojuši modeļus, pilnībā izjaucot robežas starp agrāko hierarhiju, kas benzīna modeļus vienmēr lika pirmajā vietā kā labāko izvēli. Tieši tāpēc esam apkopojuši 10 iemeslus, kādēļ vērts apdomāt akumulatora trimmera iegādi.

Lasīt vairāk


Kas labāks – zāles pļāvējs vai trimmeris?

Domājot par zālāja uzturēšanu atbilstošā stāvoklī, ir teju neiespējami salīdzināt stumjamo zāles pļāvēju un trimmeri. Galvenokārt tādēļ, ka katrai no šiem dārza tehnikas veidiem ir savs darbības princips un uzdevums, kuru tie pilda ļoti labi. Proti, pļāvēji pilda smagāko darba pusi, nopļaujot lielāko daļu zāles.

Savukārt trimmeris seko pēc tam, likvidējot to, ar ko nespēja tikt galā pirmā ierīce. Apvienojot šos divus elementus vienā komandā, Tu ne tikai atvieglosi zālāja sakopšanas darbus, bet arī nodrošināsi izcilu rezultātu.

Lasīt vairāk


Gaisa kompresoru veidi un to pielietojums

Neatkarīgi no tā, vai Tu vienkārši vēlies piepumpēt riepas, vai arī Tavs ledusskapis nestrādā, kā vajadzētu, gaisa kompresors noteikti var noderēt, lai uzlabotu situāciju. Šādas ierīces ir zināmas jau vairāk nekā 100 gadu, taču agrāk tās lielākoties tika izmantotas industriālām vajadzībām, ražošanā un celtniecībā. Laika gaitā kompresori ir attīstījušies, ienākot arī daudzās mājsaimniecībās kā uzticamas, drošas un ērti lietojamas ierīces, kuras var izmantot dažādiem mērķiem.

Lasīt vairāk


Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons