Serviss

Sazinies ar mums!


Remtes iela 21, Rīga
E-pasts:

INserv piedāvā daudzpusīgus pakalpojumus – papildus dažādu saimniecībā, būvniecībā un ikdienā noderīgu materiālu, instrumentu, tehnikas un inventāra iegādei, Jums ir iespēja arī veikt dažādu elektroinstrumentu un dārza tehnikas remontu un tehnisko apkopi.

Ko sniedz laicīgi veikta apkope un remonts?

Dārza tehnika, elektroinstrumenti, kā arī citas ierīces (mehāniskās, ar benzīna vai elektrisko motoru) savā darbības laikā tiek pakļautas ne tikai slodzei, bet arī dažādiem ārējās ietekmes apstākļiem. Tāpat arī to uzglabāšana var ietekmēt funkcijas, darbības spēju un kvalitāti. Laicīgi veicot apkopi un remontu, Jūs ne tikai paildzināsit ierīču, instrumentu un tehnikas kalpošanas ilgumu, bet arī atvieglosit to izmantošanu būvniecības, saimniecības u.c. darbos. Tāpat, protams, ir svarīgi, lai šie piederumi ne tikai kvalitatīvi pildītu savu uzdevumu, bet arī būtu droši lietošanai, tādēļ apkope un nepieciešamības gadījumā veikts remonts ir īpaši svarīgs. Sarežģītāku instrumentu un tehnikas apkopi noteikti ieteicams veikt profesionālā servisā, lai izvairītos no vēl lielākiem bojājumiem un neprecizitātēm.

Kādu servisu piedāvā INserv?

Tiek nodrošināts dārza tehnikas serviss – zāles pļāvējiem, trimmeriem, motorzāģiem, kultivatoriem, krūmgriežiem un citiem. Nepieciešamības gadījumā tiek veikts arī dārza tehnikas remonts, nomainot bojātās vai nolietotās rezerves daļas utt. Ja specifiskas rezerves daļas nav pieejamas uz vietas, tās tiek pasūtītas.

INserv pieejams arī elektroinstrumentu serviss – urbjmašīnām, perforatoriem, skrūvgriežiem, ripzāģiem, slīpmašīnām, galda urbjmašīnām u.c. Tiek nodrošināts arī elektroinstrumentu remonts.

Kādu zīmolu dārza tehnikas un instrumentu apkope tiek piedāvāta INserv?

Tiek nodrošināts Stihl un Viking autorizētais remonts, kā arī Briggs&stratton, Kohler, Al-Ko, Stiga, Solo, Bosch, Makita, Husqvarna, Oleo-Mac, Jonsered, Alpina, Areon, McCulloch un citu ražotāju dārza tehnikas remonts.

INserv pieejams Milwaukee autorizētais serviss, kā arī Makita, Bosch, Metabo, PowerPlus, DeWalt, Hilti, Black & Decker, Skil, Rebir, RYOBI u. c. ražotāju instrumentu remonts.

Taču tas nav viss. Ja iepriekš minēto zīmolu sarakstā neieraudzījāt to firmu, kuras ražotajai dārza tehnikai vai instrumentiem nepieciešama apkope vai remonts, droši dodieties uz INserv servisu un painteresējieties pie zinošajiem meistariem. Ļoti iespējams, ka viņi varēs palīdzēt, rodot individuālu risinājumu tieši Jūsu vajadzībām.

Pie INserv servisa speciālistiem varat doties arī tad, ja pēkšņi saplīsis kāds instruments vai iekārta, kuru nepieciešams pēc iespējas ātrāk salabot, lai turpinātu darbus. Meistari darīs visu iespējamo, lai Jums palīdzētu.

Kādēļ izvēlēties INserv servisu?

Mūsu servisam ir pietiekami daudz priekšrocību, kas ļauj nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus:

  • Serviss un darbnīca, kurā tiek veikta apkope un remontdarbi, atrodas tieši blakus INserv veikalam Rīgā, Remtes ielā 21. Tas nozīmē, ka Jūs varat doties pie mums, lai aplūkotu un iegādātos darba piederumus, instrumentus, iekārtas un inventāru, kā arī izmantotu kvalitatīvā servisa pakalpojumus, lai veiktu jau iepriekš nopirktas tehnikas un instrumentu apkopi un remontu;
  • Visiem servisā veiktajiem remontdarbiem tiek nodrošināta 3 mēnešu garantija, tādēļ Jūs varēsit būt droši par sniegto pakalpojumu kvalitāti;
    Pirms remonta veikšanas INserv servisa kvalificētie speciālisti sniegs konsultāciju, kā arī vienmēr saskaņos nepieciešamās apkopes vai remonta izmaksas ar klientu;
  • Servisā strādā zinoši un prasmīgi meistari, kas palīdzēs saglābt instrumentus un tehniku arī tad, ja tā būs ļoti bēdīgā tehniskā stāvoklī. Centīsimies rast risinājumu ikvienai problēmai;
  • Ja nepieciešamās detaļas remonta veikšanai nebūs INserv darbnīcā uz vietas, tās tik pasūtītas, tādēļ varat būt pārliecināti, ka, piemēram, specifiskas STIHL rezerves daļas vai kādu citu instrumentu/iekārtu detaļas pie mums būs iespējams nomainīt bez problēmām;
  • Nepieciešamības gadījumā INserv serviss var nodrošināt arī tehnikas transportēšanu uz vai no servisa.

Kā parūpēties par dārza tehniku un elektroinstrumentiem, lai tie kalpotu ilgāk?

Apkope un remonts ir tikai daļa no tā, ko iespējams darīt, lai pagarinātu iekārtu darbības mūžu. Pirmkārt, ņemiet vērā ražotāja ieteikumus – gan tos, kas attiecas uz ierīču izmantošanu, drošību, gan arī uzglabāšanu, tīrīšanu un apkopi. Otrkārt, pēc izmantošanas instrumenti, ierīces un piederumi ir jānotīra, lai netiktu bojātas detaļas, mehānismi, asmeņi utt. Treškārt, uzglabājiet instrumentus un iekārtas piemērotos apstākļos, lai tie netiktu pakļauti, piemēram, mitruma iedarbībai (īpaši attiecas uz elektroierīcēm).

Un atcerieties, ja Jums nepieciešams pļaujmašīnu, motorzāģu remonts, trimmeru apkope, Makita instrumentu remonts, vai arī kāda cita veida un zīmolu dārza tehnikas, elektroinstrumentu u.c. iekārtu labošana vai diagnostika, esiet laipni gaidīti INserv servisā!

 INserv.lv serviss
 Pirmdiena
 Otrdiena
 Trešdiena
 Ceturdiena
 Piektdiena
 Sestdiena
 Svētdiena
 9:00 - 18:00
 9:00 - 18:00
 9:00 - 18:00
 9:00 - 18:00
 9:00 - 18:00
 BRĪVDIENA
 BRĪVDIENA
Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons