Dārza tehnikas serviss

Sazinies ar mums!

Dārza tehnika, lai arī cik kvalitatīva tā būtu, darbības laikā tiek pakļauta gan slodzei, gan dažādiem ārējās vides faktoriem. Tādēļ, lai tehnika kalpotu ilgi un labi, tai nepieciešama regulāra apkope un dažkārt – arī remonts. Domājot par klientu ērtībām, INserv piedāvājumā arī dārza tehnikas remonts Rīgā.

Savlaicīgi veikts dārza tehnikas remonts palīdz saglabāt tās funkcionalitāti un pagarina tehnikas izmantošanas laiku. Ne mazāk svarīgs ir drošības aspekts – bojāta dārza tehnika nav lietošanai droša, tādēļ savlaicīgs remonts ir īpaši svarīgs.

Kvalitāte un teicams serviss

Lai arī mūsdienās šādus pakalpojumus piedāvā dažādi servisi, vislabāk apkopi un remontu uzticēt profesionāļiem, kuri zina, kā novērst radušos bojājumus un var sniegt arī izsmeļošas rekomendācijas par tehnikas turpmāko lietošanu, apkopi un citiem aktuālajiem jautājumiem.

INserv serviss nodrošina dažādas dārza tehnikas remontu. Pieejams pļaujmašīnu remonts, trimmeru un motorzāģu remonts, kā arī cita veida tehnikas apkope. Mūsu speciālisti veic profesionālu diagnostiku, lai notiktu problēmas cēloni un veiksmīgi to novērstu. INserv noliktavā atrodas plašs kvalitatīvu rezerves daļu klāsts, taču, ja kāda specifiska rezerves daļa nav pieejama uz vietas, tā tiek pasūtīta.

Kādu zīmolu dārza tehnika pie mums tiek remontēta?

Servisā veic dažādu zīmolu dārza tehnikas remontu –  Bosch, Makita, Viking, Stiga, McCulloch u.c. Domājot par klientu ērtībām, tiek nodrošināti arī individuāli risinājumi – ja nepieciešams specifisks dārza tehnikas remonts vai arī Jums aktuālo zīmolu neatrodiet sarakstā, sazinieties ar INserv darbiniekiem – katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja un rasti labākie risinājumi, lai jau pavisam drīz dārza tehnika būtu labā darba kārtībā.

Dažkārt dažādi tehniski bojājumi pārsteidz visnepiemērotākajā brīdī – pie INserv speciālistiem varat vērsties arī tad, ja dārza tehnikas remonts nepieciešams pēc iespējas drīzāk – meistari darīs visu iespējamo, lai bojājumu novērstu, cik ātri vien iespējams.

Kādēļ izvēlēties INserv pakalpojumus?

INserv – tās ir priekšrocības ikvienam! Mums ir svarīga klientu apmierinātība, tādēļ nodrošinām kvalitatīvus pakalpojumus:

  • Darbnīca, kurā notiek dārza tehnikas remonts, atrodas tieši blakus INserv veikalam. Tas nozīmē, ka visi pakalpojumi pieejami vienkopus, tādā veidā ietaupot klientu laiku;
  • Mēs esam droši par paveiktā darba kvalitāti, tādēļ sniedzam 3 mēnešu garantiju visiem servisā veiktajiem remontdarbiem.  Pirms remonta veikšanas mūsu speciālisti sniedz konsultācijas un ar klientu saskaņo gan remonta izmaksas, gan paredzamo termiņu;
  • INserv komandā strādā kvalificēti meistari, kuri vienmēr ir gatavi palīdzēt un sniegt kvalitatīvu pakalpojumu – neatkarīgi no ierīces tehniskā stāvokļa un konstatētajiem bojājumiem;
  • Ja bojājuma novēršanai vajadzīgās detaļas INServ darbnīcā uzreiz nav pieejamas, tās tiek speciāli pasūtītas. Šāda iespēja īpaši svarīga tad, ja nepieciešama kāda specifiska detaļa;
  • Ja nepieciešams, nodrošinām arī dārza tehnikas transportēšanu uz vai no servisa – Jums nebūs jāuztraucas par tehnikas transportēšanu un varēsiet ietaupīt gan laiku, gan citus resursus;

Neatkarīgi no tā, kas aktuāls – zāles pļāvēju remonts vai kāds cits ar dārza tehnikas remontu un apkopi saistīts pakalpojums, izvēloties INserv, varēsiet būt drošs par labāko kvalitāti.

Ko ņemt vērā, lai dārza tehnika kalpotu ilgi un labi?

Lai dārza tehnikas remonts būtu nepieciešams pēc iespējas retāk, svarīgi par tehniku rūpēties ikdienā. Regulāra, pareizi veikta apkope būtiski pagarinās tehnikas darbības laiku, nodrošinās funkcionālu un drošu ierīces darbību, kā arī ilgtermiņā mazinās ar remontu saistītās izmaksas. Kādi faktori jāievēro, lai ierīce bez problēmām pildītu savas funkcijas pēc iespējas ilgāk? Pirmkārt, jāņem vērā visi ražotāja ieteikumi – lietošanas instrukcijā parasti tiek norādītas rekomendācijas par konkrētās tehnikas izmantošanu, drošību, uzglabāšanu un apkopi. Ja rodas kādi papildus jautājumi, vērsieties pie mūsu speciālistiem, lai saņemtu izsmeļošas atbildes. Otrkārt – pēc izmantošanas tehnika un tās piederumi jānotīra, lai netiktu bojāti tās mehānismi un detaļas. Treškārt, tehnika jāuzglabā atbilstošos apstākļos, izvairoties no mitruma iedarbības un citiem faktoriem, kas var nelabvēlīgi ietekmēt ierīces darbību.

Ja nepieciešams kvalitatīvs dārza tehnikas remonts, esiet gaidīti INserv servisā – sagatavojiet dārza tehniku aktīvai darba sezonai vai novērsiet radušos bojājumus ar mūsu kvalificēto meistaru palīdzību!

Sazinies ar mums
WhatsApp
Messenger
Skype

E-pasts
Telefons